Audi URS4 Avant

Audi URS4 Avant

Član
Kupljena i mrcina za cimanje po gradu i vukljanje ljudi i stvari, da se ne haba URquattro :)

U pitanju je URS4 1992g sa AAN 20V turbo motorom od 2226ccm i 230KS. Od opreme ima sve zivo od grejaca sedista, podizaca, klime, koze, do grejaca retrovizora i sperovanja zadnjeg diferencijala. Ono veoma bitno od "opreme" je i BRC sekvencijalni plin sa tocak bocom, sto svakodnevno "cimanje" solidno pojeftinjuje :)

Auto estetski nije u nekom stanju, kao sto se da videti, ali najbitnije je da je motor odlican :) Ima tu dosta posla oko sitnica kao sto su nedostajuce lajsne, zamena zadnjeg branika (ovaj sadasnji ne mogu da verujem da je neko stavio na auto :)), prednji branik je od obicnog C4, ne radi pokazivac goriva i sirena, gume su celavije od slikova...

Felne su neke Audijeve 15" i verovatno ce na prodaju, premalene su mi za ovoliki auto.

Danas sam odmah iskoristio priliku i vratio fabricki zadnji lonac, prethodni vlasnik je stavio neki "sportski" od 0,5mm debelog lima koji je progoreo veoma brzo, tako da je vracen fabricki. Odmah su skinuti "tuning" pragovi i baceni u kontejner.

Eto toliko za sada, bice dosta posla, a posto se time drogiram, uzivacu dok ga sredjujem :)







Ovde se vidi da sam izbacio pragove koji dodaju 15KS :)
 
Član
Stajao je ispod saobracajnog fakulteta u jednoj maloj ulici zadnjih par godina, to je taj ako se ne varam? Ja sam isto jedno vreme razmisljao da pitam coveka sta mu fali i koja je cena, steta je da propadne ovakav primerak, dosao je u prave ruke definitivno:cool::cool:
 
Član
Tuzno je to sto bi svi redak, jak i luksizan auto, a nemaju pare da ga voze, a kamoli odrzavaju... Evo jednog primerka koji kad vidim place mi se http://polovniautomobili.com/oglas1558920/audi_s4/ pojeli ga prasici :)

Nek je sa srecom u sredjivanju i vracanju u fabricko stanje;)
 

rs6

Član
uuuu predobro auto, samo me interesuje gdje iskopas ove rijetke primjerke ? :D

sve najbolje u daljnjem radu ;)
 
Motor je dobar,ali limarija brate.Ali ne sumnjamo u tebe,pokazo si da znas ;) Samo napred ..;)
Gdje ih izvalcis jbt ?
 
karavan sa 230KS :cool:
jedino mi je "siromasan" izmedju sjedista,fali mu naslon za ruku al ne sumnjam da ces ti to sve dotjerat,nek je sa srecom... :123:
 
Član
ti nikad ne uzimas nesto sto svako ima, to je vec postalo ocigledno
da ces ga dovest i u red nimalo ne sumnjam, samo naprijed:cool:
 
Top