Audi URquattro

Audi URquattro

Član
Malopre sam uslikao par slika, da vidim sta uopste kupih :)

Dobre vesti su da imam i komplet kvacilo sa bellhousing-om, tako da treba "samo" t56 menjac, mislio sam da ovaj deo fali. Koliko videh dobar deo instalacije, tacnije veliki deo je na motoru, ali cekam da mi stigne Service Manual za Viper, pa da vidim sta jos tacno treba pored kompjutera.


 
Član
Napokon navaljao sneg pa reko' da osetim kako Quattro ide :)

Koliko god sam pokusavao da se zaglavim sa sve cetiri letnje gume, nikako mi nije polazilo za rukom. Vozam se po kraju i gledam ljude kako se pate, lopataju sneg, lanci, katanci... :), a ja samo zujim okolo :)

Sta bi tek bilo da imam zimske gume :)

 
Član
Automobil imas da ga niko nema u ovim krajevima takvog.A manijak si sto se tice automobila i svaka ti cast! :icon_smile: Ovo mi je omiljena tema, otvorio sam je milion puta i milion puta fotografije prelistao! ;);)
 
Član
kralju svaka ti cast i za ovaj a i za ostala auta, bukvalno biseri. a ovaj mi je daleko najdrazi,daj jos update puuuunoo :D slika,videa,svega nam daj :D :lol:
 
Član
Napokon udarilo sunce, pa reko' da osvezim malo temu sa novim slicicama starog auta :)

Jos dva meseca je registrovan i onda ce da odmara neko vreme, a i kakve su cene benzina bolje je da odmara :)


 
Član
Doslo nekolio sitnica "iz originala", dihtung i sraf za servo pumpu i to dva komada, jedan prosli sam dao drugaru, pa sam opet porucio dva, jedan za UR, a drugi za rezervu :), a tu je i kapica/poklopac koji ide preko srafa koji drzi plastiku unutrasnje brave na vratima :)

 
Član
Stigli novi konektori za bobine posto je stari komplet prebacen na URS4, ovde cu to malo lepse da uradim ispocetka :)

Inace, logicno je da su stigli iz Finske :), posto sa sve postarinom svih pet kostaju kao jedan kupljen kod nas :(

 
Administrator
:cool: Svaka ti cast na pedantnosti :) A to je tako logicno, da ces negdje drugo jeftinije proci da sve nabavis nego jedan dio kod nas.

Je li u planu registracija opet sad ili ce da ceka kao sto si napisao :)
 
Top