Audi sam traži parking...

Audi sam traži parking...

Član
Death_beat je napisao(la):
pontiac_firebird_trans_am_knight_rider_desktop_1024x768_wallpaper286450.jpg

:cool: :cool: Jos samo da Audija zovu K.I.T.A,hahaha
 
BHT Ovisnik
furka, ali meni je sve ovo preseravanje... ABS,ESP,parking senzori,eventualno rikverc kamera je uredu,ali sve ovo ostalo sto guraju je bezveze,zamjeni vozača skroz,neke dzidze za sigurnost pjesaka i udesa ajde OK ako on sam koci i sl.,ali ovako je ovo preseravanje
 
Član
cuj on sam koci.... sta ako ja zelim nekog zgaziti....nekad pjesak prelazi cestu i ja uskladim brzinu da ne kocim a taman da prođem kad ovaj pređe...i sta sad ECU ocepi po kocnici ko sivonja, prepane mi zenu, klinca, nest se u autu prevrne, zaljepi me neki sto ide iza mene...

pusti to kraju.

ovo za praking je debilana, stvarno nemam volej objasniti zasto... (msm da sam ja ovo vec jednom napisao pa je neko pobrisao)
 
Član
Ovo mozda samo za neki film 007 pravljeno ;) de ba kakav crni parking kako bi se parkirao kod nas d ami je znati pa koliko samo vozaca zauzme dva parking mjesta i boli ga:lol:
 
Član
ritam zivota namece ovakve stvari ljudima, trka za parama, stres... itd.. meni je svejedno da trazim parking 20 minuta, ali ima ljudi koji to ne mogu
ovo ce opet da bude razvijeno u nekim vecim metropolama eventualno, jer sigurno da zahtjeva mnogo popratne tehnologije da bi auto moglo ovo da radi, kod nas nece, mi cemo jos decenijama uzivati uglavnom starim autima bez mnogo gadgeta, a i oni s novim nece moci ovo da rade kod nas :icon_biggrin:
iako mora se priznati da je furka, bosnjo bi se pogubio kad bi ovo vidio uzivo a on jos uvijek vozi dvicu bez servo volana :)
uskoro ce auto samo i da vozi, ti samo sjedes :)
 
Član
ma ko se rodi za par godina nek mu je bog na pomoci :) bit ce toliki debil da nece znati hodati bez ovih klinaca ...
 

MTR

Član
sve ce ovo vlo brzo i kod nas doci , normalan napredak u tehnologiji samo......

za nas ce trebat uvest i zvucnu opciju dok se vozi prazan prema i od parkinga tipa :

skloni se seljacino
***** te usta gubarska sta se trpas
mrs od auta klosaru
kobilo sta sviras vidis da parkiram
glaj ove glupace - AJDE GLUPACO POZURI
sta je majmune sta si zino

itd itd
 
Stvar je u tome da je generacija debila vec stasala, a proizvođačima i trgovcima nikad nije bilo lakše uvjerit budalaše da im stvarno trebaju najnoviji besmisleni "gadgeti" ( povraća mi se kad čujem ovu riječ)
Kampiranje i spavanje u vrećama pred prodajnim centrima, dva dana prije puštanja u prodaju nečeg najnovijeg je dokaz tog sveprisutnog debilizma.
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Stvar je u tome da je generacija debila vec stasala, a proizvođačima i trgovcima nikad nije bilo lakše uvjerit budalaše da im stvarno trebaju najnoviji besmisleni "gadgeti" ( povraća mi se kad čujem ovu riječ)
Kampiranje i spavanje u vrećama pred prodajnim centrima, dva dana prije puštanja u prodaju nečeg najnovijeg je dokaz tog sveprisutnog debilizma.

Kolega u potpunosti se slažem ;)
 
Član
sema911 je napisao(la):
sminka podjes na kavu u centar sa i nema naravno mjesta izadjes iz auta i klikenes u autu de se provozaj sam i on tako kruzi gradom i kada ti zatreba posaljes sms haj po mene :lol::lol:
a sta ako je garaza puna i mora do lupam -3 hocel se iznervirat avudi pa pocne psovat svirat il ce bit kulturan evropljanin trazit dok nenadjee :lol::lol:

mada bi bilo ovako sminka negdje na parking sa naplatom poksuat uci/izaci samo izraz cuvara parkinga:icon_eek::icon_eek:

hahahhaahha dobarrrrr:lol:
 
Top