Audi RS5 vs BMW M3

Audi RS5 vs BMW M3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
da li kupujete auto sve bi gledali, sad kao unutrasnjost ne igra ulogu sporstog auta pa ima stvar za koju se kaze ulozeno dobiveno ;)
 
Pa kad sjednes karting da vozis, jel ti bitnije ima li kozni volan i mekano sjediste i 50 kubika, ili da je zvijer od 250 a da nema nista od toga ?

Ko ce koristiti ove sve opcije dok vozi ? Slusat ces muziku i klimu stimati, navigaciju nekad upalit i to je sve. Ako cemo gledat ulozeno dobiveno, de onda da GT-R a stavimo kraj njih, ne bi imalo smisla.
 
Član
M3 je i dalje sto je uvijek bio i to auto za gustanje. Ko ima M3 nije lud da ga vozi po snijegu,a kamoli po planima. Zato usput kupi nesto iz X programa, a M3 cuva za lijepe vikende i eventualni odlazak na godisnji odmor.
RS5 je naturpijan od glave do pete, snagom, sminkom, a bogami i kilama.. Za moj ukus previse ima tih tvz. detalja koji ga odvajaju od obicnog A5 modela toliko da se granici sa kicom. Od srebrenih retrovziroa, difuzora, nepravilnih ispusnih cijeve, led dioda, space shuttle unutrasnosti i sto li vec ( na tom autu uvijek imate najmanje 3 boje i to crnu, srebrenu i onu koju izaberete ). Sam displey i i djojstik znamo ko je prvi uveo ( kad su svi blatitli Bangla-e sto je to objedinio, a danas svi to ubacuju ). Usput, sjedio sam u oba auta nazad, doduse ne M3 i RS5, nego obicni coupe-i i BMW ima vise mjesta za koljena i glavu, mada to u sustini u ovakvim autima nije ni bitno. Oba auta su odlicna i ne moze se pogrijesiti odabirom bilo kojeg, ali moj izbor bi bio definitvno M3.
 
Član
ze-tec je napisao(la):
M3 je i dalje sto je uvijek bio i to auto za gustanje. Ko ima M3 nije lud da ga vozi po snijegu,a kamoli po planima. Zato usput kupi nesto iz X programa, a M3 cuva za lijepe vikende i eventualni odlazak na godisnji odmor.
RS5 je naturpijan od glave do pete, snagom, sminkom, a bogami i kilama.. Za moj ukus previse ima tih tvz. detalja koji ga odvajaju od obicnog A5 modela toliko da se granici sa kicom. Od srebrenih retrovziroa, difuzora, nepravilnih ispusnih cijeve, led dioda, space shuttle unutrasnosti i sto li vec ( na tom autu uvijek imate najmanje 3 boje i to crnu, srebrenu i onu koju izaberete ). Sam displey i i djojstik znamo ko je prvi uveo ( kad su svi blatitli Bangla-e sto je to objedinio, a danas svi to ubacuju ). Usput, sjedio sam u oba auta nazad, doduse ne M3 i RS5, nego obicni coupe-i i BMW ima vise mjesta za koljena i glavu, mada to u sustini u ovakvim autima nije ni bitno. Oba auta su odlicna i ne moze se pogrijesiti odabirom bilo kojeg, ali moj izbor bi bio definitvno M3.

Ma jel? Da je CSL pa hajde ali M3 treba da pruži luksuz i da se vozi svakodnevno.
 
Član
ovdje za audija glasaju likovi koji cijene sminku ili koji jedonostavno gotive tu marku
ja sam vise za starije bimmere,al je ovaj....uh :D
jasta,tabla je ko u golfa keca :lol:
 
Član
Vjeruj nema funkcije koja postoji u RS5, a da je nema u M3 ( mislim na komplet instrument tablu ) samo sto je to kod M3 jednostavnije uradjeno, a u RS5 onako vise sminkerski ( za skrou razlicite tipove ljudi ).
Druga jako bitna stvar koja se uvijek povlaci jeste gdje uopce smjestiti S ili RS. Po nekoj logici bi S varijante trebalo porediti sa M i sa AMG. Ali to je nemoguce jer je u prosjeku slabiji od 50-100KS, zavisno od modela u odnosu na konkurenciju. A kad gledas RS varijante, trebalo bi ih porediti sa M3 GTS ili Brabusom C.
 
Alo ba ljudi, ovde je samo stvar ukusa, kome koji znak vise prija, pa ko god kaze da jedan od ova dva ne valja, nek slobodno posjeti psihijatra! Mercedes mi je No.1, ali brate mili i ovo su zvjeri!
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Alo ba ljudi, ovde je samo stvar ukusa, kome koji znak vise prija, pa ko god kaze da jedan od ova dva ne valja, nek slobodno posjeti psihijatra! Mercedes mi je No.1, ali brate mili i ovo su zvjeri!

potpis ,

al nebi mi bili balkanci kada se nebi svađali oko svega :smajli21:
 
Član
Nezz sta se svađate, zna se da je BMW, auto za ostala vozila,hahhaha. Mislim da su oba fantasticna auta, al mi draži bmw, što jest jest

Suki i Zela, nemojte da vam ja dolazim sa svojim kašljom 1.3 benz, pa ćete vidjeti šta je luksuz, udobnost,otmjenost,brzina i tako to.hahahahhahahhhaha
 
Član
@Zela haveru da li stvarno mislis da 106-ica ima bolji handling od Honda s2000, Lotus Exige, Ariel Atom, Caterhan super 7 itd itd... :)
 
Član
Garga: Da bi komentirao moj post nije dovoljno samo pogledati naslov videa koje sam postavio.

BAX: Jes, jes. Čović i Dodig:D Veliki domoljube, javi se kada se vratiš iz Zagreba:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top