Audi RS2

Audi RS2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
MTR je napisao(la):
aj jes zestok boze :cool::cool::cool:

ne budi hvalisanje sa moje strane ali bio sam na Rikardu 2004 godine na voznji Volva S60 R i definitivno znam kakav je osjecaj u njemu ali za ovog Darth Vadera :D mogu samo zamislit :cool::cool:

Inace Paul Ricard je tehnoloski najbolja staza u Europi a mozda i na svijetu , ima brojne mogucnosati simulacija i mislim da su ga oni testirali i u zescim uslovima samo su u knap sa vremenom za prikazivanje

Za mene je Volvo S60 R najbolji njihov proizvod, savršeno vozilo. Na stazi Paul Ricard-a nisam imao priliku biti, niti voziti, no čuo sam sa puno strana upravo to što kažeš, da je savršena i najnaprednija u Europi. Ako budem u mogućnosti s vremenom, budem pokušao otići tamo na testiranje RS5, no otom potom.:;)

A ovo gore zlo, kažu DEMON, haha je još poznato u auto-moto svijetu kao Last Powerboat, jer se sve okreće prema downsize-ingu motora.
 
Svi RS Audiji su extra extra :cool:, ali ipak, po mom ukusu bilo bi bolje da ima više sedana, samo zato što uopće ne volim karavane.

Isprika za off topic ali ni jedan karavan se ne može mjeriti s ovim

rs6_sedan.jpg
 
Član
Porschefan: meni su također sedan verzije draže, no i avante obožavam, imaju neku svoju draž.
Samom sebi malo off-a: :) (Sadn ima bolje performanse, malo):icon_twisted:
2cohs2r.jpg

158tpx.jpg

dvkmyu.jpg

30ndbv5.jpg


rw12yr.jpg

Ovo je zlo:
6icie0.jpg

29p6tt5.jpg

2z4n51f.jpg

1zm06si.jpg


I za kraj jedna legendarna fotka:
2njvm07.jpg
 
Član
olensoner je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
HrSupra je napisao(la):
auto stvarno ide kao metak....ali nikad me nisu privlačili ti RS-ovi jer su karavani....nikad on neće biti pravi sportski auto......

Toliko o tvom poznavanju vozila...

Evo ga opet.:D
Jednostavno, covjek ne dozivljava karavane kao sportska auta, ne vidim u cemu je problem? Vjerujem da ja na to mislio...
Ali da RS modeli, nisu sportska auta, u tome duboko sumnjam.

upravo sam to mislio....bez veze mi je karavan s tolikim konjima...puno su mi bolji sedan RS-ovi...
 
Član
HrSupra je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
HrSupra je napisao(la):
auto stvarno ide kao metak....ali nikad me nisu privlačili ti RS-ovi jer su karavani....nikad on neće biti pravi sportski auto......

Toliko o tvom poznavanju vozila...

Evo ga opet.:D
Jednostavno, covjek ne dozivljava karavane kao sportska auta, ne vidim u cemu je problem? Vjerujem da ja na to mislio...
Ali da RS modeli, nisu sportska auta, u tome duboko sumnjam.

upravo sam to mislio....bez veze mi je karavan s tolikim konjima...puno su mi bolji sedan RS-ovi...


Razumijem ja to, al si se pogrešno izrazio, a ja osjetljiv na RS, nemoj zamjeriti.
A Avant sa toliko konja, sjedneš ženu, 2-3 djece, psa, odeš u shoping, potrošiš 10000kn, staviš stvari u gepek, i do doma se igraš sa superautima;)
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
HrSupra je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
HrSupra je napisao(la):
auto stvarno ide kao metak....ali nikad me nisu privlačili ti RS-ovi jer su karavani....nikad on neće biti pravi sportski auto......

Toliko o tvom poznavanju vozila...

Evo ga opet.:D
Jednostavno, covjek ne dozivljava karavane kao sportska auta, ne vidim u cemu je problem? Vjerujem da ja na to mislio...
Ali da RS modeli, nisu sportska auta, u tome duboko sumnjam.

upravo sam to mislio....bez veze mi je karavan s tolikim konjima...puno su mi bolji sedan RS-ovi...


Razumijem ja to, al si se pogrešno izrazio, a ja osjetljiv na RS, nemoj zamjeriti.
A Avant sa toliko konja, sjedneš ženu, 2-3 djece, psa, odeš u shoping, potrošiš 10000kn, staviš stvari u gepek, i do doma se igraš sa superautima;)

slažem se s tobom....ali volim uz snagu da auto ima i takav izgled...a karavan mi malo ne priliči tome....ali to je stvar ukusa.....
rođak mi je imo RS 4 cipiran i dobro znam da je to auto vrhunskih performansi....
 
Ima u EVO Magazinu rubrika EVO flota, (ono šta urednici magazina voze privatno), i ovaj jedan trenutno vozi rs6 avant, i kaže otprilike ovako : "... jednom prilikom vozim obitelj i nalazim se u velikoj nedoumici, da li gas zabiti u pod ili ostati staložen?!...", "...ne sviđa mi se ovaj audi jer me stalno drži u nedoumici da ga gazim, a moram ostati pribran..." :icon_smile:
 
Član
Neki dan vidim u sarajevu bijeli RS6 njemacke tablice. Samo ubrzanje je brutalno... Sad ga ima, sad ga nema :D
 

MTR

Član
Onaj crveni sa slike sam gledao na Mobile.de ima par mjeseci , ne trazi covo puno para :D ali ovaj Stealth matirani je MAMA , MAMA MIA , jednostavno STRAHOTA

ev jos ga nisu prodali , al imaju jos jedan specijalitet :

evo Bax :

http://home.mobile.de/home/showDetails.html?id=125210116&__lp=4&scopeId=AV&sortOption.sortBy=makeModelDescriptionSortField&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&grossPrice=true&customerIdsAsString=490837&lang=de&pageNumber=3&partnerHead=true&showZip=false&showModels=false&hideVehicleType=false#

nadam se da si dobar sa Njemackim : Der 1te je gebaute RS6 plus, Nr. 001 von 999, Fzg war seit 11/2004 im Fuhrpark/Vorstand der Audi AG
 
Član
MTR je napisao(la):
Onaj crveni sa slike sam gledao na Mobile.de ima par mjeseci , ne trazi covo puno para :D ali ovaj Stealth matirani je MAMA , MAMA MIA , jednostavno STRAHOTA

ev jos ga nisu prodali , al imaju jos jedan specijalitet :

evo Bax :

http://home.mobile.de/home/showDetails.html?id=125210116&__lp=4&scopeId=AV&sortOption.sortBy=makeModelDescriptionSortField&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&grossPrice=true&customerIdsAsString=490837&lang=de&pageNumber=3&partnerHead=true&showZip=false&showModels=false&hideVehicleType=false#

nadam se da si dobar sa Njemackim : Der 1te je gebaute RS6 plus, Nr. 001 von 999, Fzg war seit 11/2004 im Fuhrpark/Vorstand der Audi AG




A joooj MTR, nemoj ovo da mi radiš, čak i nije previše novca s obzirom koje je ovo vozilo i koji je primjerak. Sada ću da budem tužan... Ja evo upravo gledam S4 B5 APR stage 3 da si priuštim na proljeće, da imam za race-a vozilo, ostale kategorije sam popunio.


Pogledaj i ovo, pročitaj opis http://www.auti.hr/automobili/oglas-597160/
 
Član
Puno vi sanjarite ja bih rekao. Šta je bolje ili lošije mogu reći samo oni koji su vozili takva ili ta auta što ne vjerujem da je itko ili će itko od vas pa prema tome cut the crap. :icon_rolleyes:
 

MTR

Član
GocaS6 je napisao(la):
Puno vi sanjarite ja bih rekao. Šta je bolje ili lošije mogu reći samo oni koji su vozili takva ili ta auta što ne vjerujem da je itko ili će itko od vas pa prema tome cut the crap. :icon_rolleyes:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ja dilbera
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Puno vi sanjarite ja bih rekao. Šta je bolje ili lošije mogu reći samo oni koji su vozili takva ili ta auta što ne vjerujem da je itko ili će itko od vas pa prema tome cut the crap. :icon_rolleyes:

vozio sam i vozim i dalje slične aute.....
 
covjece......ja volim karavane...........ja patim za RS2 karavanima.......:icon_cry:
jooooooooj brate zvuka......volio nek mi auto ima 5 ks al da ima onakav zvuk....joooj piiisssstanja...majko...:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top