audi b4 1.9 tdi

audi b4 1.9 tdi

Član
Meni je branik pobjego za 150€ imam jedan u sloveniji ali je cijena paprena 500€.. farove sam nabavio na blef pito slučajno na otpadu i bio jedan cabrio i bum pao dogovor.. ja već sada imam opruge 60/60 na autu ali na 17 cola mi je još uvjek prevelika rupa.. Reci šta bi ti sve trebalo možda ako naletim pa tebi prosljedim;)
 
ivangti je napisao(la):
Meni je branik pobjego za 150€ imam jedan u sloveniji ali je cijena paprena 500€.. farove sam nabavio na blef pito slučajno na otpadu i bio jedan cabrio i bum pao dogovor.. ja već sada imam opruge 60/60 na autu ali na 17 cola mi je još uvjek prevelika rupa.. Reci šta bi ti sve trebalo možda ako naletim pa tebi prosljedim;)

Farovi i branik mi trebaju,ja vec imam farove iz jednog dijela ali bez sociva:icon_sad: evo ti slika na 205 50 r 16 koliko spustaju moje opruge.
 
Član
sdc16369.jpg

mislim da su te ko moje do 60mm spuštaju naprjed i nazad ovo je na 205/40/17gumi
ali ako više spuštaju od 60mm onda sam zainteresiran
 
ivangti je napisao(la):
sdc16369.jpg

mislim da su te ko moje do 60mm spuštaju naprjed i nazad ovo je na 205/40/17gumi
ali ako više spuštaju od 60mm onda sam zainteresiran

Spustaju vise naprijed sigurno od tvojih,znam kad sam probao kod sebe da je bas auto bio betoniran:icon_smile:
 
Evo malo da osvjezimo garazu....
Veceras namontirana kociona kljesta od audija A8 4.2 i diskovi od a6 3.0tdi s-line.Dva mjeseca sam ganjao tokara da mi napravi nosace,milion diskova sam isprobao i nikako nisam mogao napraviti da to bude kako treba.Pa na kraju kad sam sve montirao ali crijeva se nisu mogla nikako upasati,pa smo isli buditi covjeka da napravi crijeva po mjeri da bi sve bilo veceras gotovo:D:D:D Uslikao sam par slika ali bice jos ovih dana.









 
Top