Audi A8

Audi A8

Član
Astra je napisao(la):
20 hiljada za auto koje je preslo 250 milja i staro 10 godina,po meni prijatelju moj tebi fali klikera u glavi ali eto ,takav je mentalitet u nas samo nek je audi ,pa nek preso milion km... mogao si uzet mnogo novije auto ,ali eto .. moje misljenje.. xenon si stavio,odradi folije kod lumara da se zastitis koliko toliko od lopova,razbijanja stakala,jer su folije protuprovalne ,ostalo sve imas ..

ma dobro neću ti uzeti za zlo, ali u njega motor extra ocuvan, unutrašnjost kao i karoserija extra ocuvana, napominjem da je od aluminija pa nema hrđe,

a prijašnjeg vlasnika znam licno, i znam da je isao samo po njemackoj tamo, tj cijela km-etraza je nabijana skoro na autoputevima... sto je bolje nego po gradu (trotoarima, razlicitim raskrsnicama i sl.)

eto za 18K sam mogao uzeti Golfa dobro ocuvanog sa malo km-etraze, ali da se provozas u A8 sa 300.000predenih i u golfu sa 50.000predenih vjeruj mi, biti ce ti opet draži audi...


za potamnjivanje stakala, ne znam, da to ja radim ne prija mi, a ne znam tko bi to mogao u okolici mog grada (odžak) da lijepo odradi...
 
nisam ljubitelj velikih auta tako da nisam ni odusevljen previse...ja bi isto kupio novije s manje km ja vozam golfa 5 2005 god ne vjerujem da je audi po udobnosti ili bilo cemu drugom bolji od njega a opet jarane razmisli ti iako ja se slazem nije isto 300 k km prec u bosni i u njem al opet to je 300 k km...i 10 god staro auto...al ako ti volis i znas vlasnika i sve to sretno ti bilo i sve najbolje u koristenju novog ljubimca;)
 
Astra je napisao(la):
20 hiljada za auto koje je preslo 250 milja i staro 10 godina,po meni prijatelju moj tebi fali klikera u glavi ali eto ,takav je mentalitet u nas samo nek je audi ,pa nek preso milion km... mogao si uzet mnogo novije auto ,ali eto .. moje misljenje.. xenon si stavio,odradi folije kod lumara da se zastitis koliko toliko od lopova,razbijanja stakala,jer su folije protuprovalne ,ostalo sve imas ..

To auto vrijedi svakog feniga koji je placen za njega i za razliku od dosta drugih mladjih i jeftinijih auta od njega vrijedi onoga sto covjek ulozi u njega
@Salle-Odlican izbor, A8 je stvarno nesto najbolje od Audija od prve do zadnje generacije.Odlicno auto i puno srece sa njim.
Moj omiljeni Audi u svakom slucaju kojeg planiram imati ako se ikada ukaze prilika za to :)
 
Član
Auto je odlicno... volim ovakve starije limuzine... da imam novca, za mene bi to bila must have auta... I jos da dodam... nema šanse da će Golf po udobnosti preći ovakvog Audija... Sjedao sam u Golfove svake generacije, i u svakom sam bez bubrega ostao... Još jednom, sretno sa autom ;)
 
Član
ovo je ladja auto a i ide fino, znam sta je a8-ica...

@MagNum_VTDI_GTI, brate vozio sam golfove 5-ice i vjeruj mi kad sjednes u a8-icu nemoze se porediti..... a glupo nam je malo da poredimo ta 2 auta, ipak a8 je visa klasa auta.... golf je dosta kruci dok a8 upija sve rupe....
 
Bocky je napisao(la):
ovo je ladja auto a i ide fino, znam sta je a8-ica...

@MagNum_VTDI_GTI, brate vozio sam golfove 5-ice i vjeruj mi kad sjednes u a8-icu nemoze se porediti..... a glupo nam je malo da poredimo ta 2 auta, ipak a8 je visa klasa auta.... golf je dosta kruci dok a8 upija sve rupe....
jarane necu da idem u off al moram odgovorit na ovo prvo nije meni 80 godina vozio sam ja i golfa 2 i renola 4 pa mi je bilo ok sve dok sam mogao pruzit noge dovoljno :D tako da ti ja te rupe ne osjecam previse,a jos i na ovom golfu sportska sjedista preudobna a sto se tice klasa slazem se ja jest a 8 visa klasa od golfa 5-ice al ta godina a 8-ice i tih 300 k km ga cine mnogo nizom klasom za mene od moje 5-ice i nikad se ne bi mjenjao al to je samo moje misljenje tako da oko toga bezveze ne raspravljamo i ne kvarimo temu....eto jos jednom drug glavno da se tebi svidja i da je tebi dobro zanemari ti moje misljenje ;) i sretno jos jednom
 
Član
Pozz i DD, audi je kulturica ziva, moja stara ljubav je bio Audi 80 ;)
Ako se budes nalazio u srednjo-bosanskom kantonu, moj ti je savjet da niposto ne skidas oko sa njega.
 
Član
Auto je ladja, kao sto vec neko rece, ne volim ni ja velika auta ali ovo je stroj! Svaka cast na izboru i nek' te lijepo posluzi! Pozdrav i dobro dosao!
 
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
nisam ljubitelj velikih auta tako da nisam ni odusevljen previse...ja bi isto kupio novije s manje km ja vozam golfa 5 2005 god ne vjerujem da je audi po udobnosti ili bilo cemu drugom bolji od njega a opet jarane razmisli ti iako ja se slazem nije isto 300 k km prec u bosni i u njem al opet to je 300 k km...i 10 god staro auto...al ako ti volis i znas vlasnika i sve to sretno ti bilo i sve najbolje u koristenju novog ljubimca;)

Nemoj molim te o tome pričati... vozao sam jedno vrijeme s8 (2000 god, ful oprema... sem cd-a :D), i uporedo sa njom golf5 vozikao barem jednom sedmično par sati... drastična razlika, koja se ni u jednom trenutku nemože dovesti pod upitnik da nije tako...

Što se tiče audia, izbor za 10... nek te služi najbolje što može dok ne uduplaš kilometražu i onda prodaj :)

pozz.
 
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
Bocky je napisao(la):
ovo je ladja auto a i ide fino, znam sta je a8-ica...

@MagNum_VTDI_GTI, brate vozio sam golfove 5-ice i vjeruj mi kad sjednes u a8-icu nemoze se porediti..... a glupo nam je malo da poredimo ta 2 auta, ipak a8 je visa klasa auta.... golf je dosta kruci dok a8 upija sve rupe....
jarane necu da idem u off al moram odgovorit na ovo prvo nije meni 80 godina vozio sam ja i golfa 2 i renola 4 pa mi je bilo ok sve dok sam mogao pruzit noge dovoljno :D tako da ti ja te rupe ne osjecam previse,a jos i na ovom golfu sportska sjedista preudobna a sto se tice klasa slazem se ja jest a 8 visa klasa od golfa 5-ice al ta godina a 8-ice i tih 300 k km ga cine mnogo nizom klasom za mene od moje 5-ice i nikad se ne bi mjenjao al to je samo moje misljenje tako da oko toga bezveze ne raspravljamo i ne kvarimo temu....eto jos jednom drug glavno da se tebi svidja i da je tebi dobro zanemari ti moje misljenje ;) i sretno jos jednom

ti nisi normalan a8 i golf poredit !!!!!!!!!!!! idi nadji nek te neko osamari :D








@ Salle auto je SAN meni jjedan od omiljenih audija SVAKA cast i neka te sluzi jos dugo dugo
 
Top