Audi A6

Audi A6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zar na svakome audiju ode ovaj soft coating na dugmicima pa se piktogrami izgube???
U glavnom odlican auto samo uzivaj masina je to i to opasna :icon_smile:
 
Član
Evo par slika od danas ;) Danas otisao odjavio ga u Doboju i kod nas registrovao 540 km reg za njega sto me cudi mislio sam da je vise ;) Na tehnicom sve perfekt osim zadnji kocnica potrosene pa moram zamijeniti ostalo sve ;)

20120409239.jpg

20120409240.jpg

20120409241.jpg
 
Član
aaa gdje ćeš bmw-a dati za uadija, šalim se hehhe..dobar Avdija al je mni bio bolji bmw...neka je sa srećom...pozzzzz:cool::cool:
 
Član
bad_look vjeruj mi da na nisam udario nikada nebi otisao iz mog dvorista a danas tko ce ti dati 10 000 km za e46 udarenu ? niko a ovako mi fino ispalo nisam puno stetovo a dobio finog audija sve u svemu dobro je barem mislim da sam dobro proso al otom potom :D a AnDel hvala drug moj ;) a sto se tice povuci da ti ne pricam mnogo ide u pm nije normalno :D :D
 
Član
PA eto hvala drug to je onaj sto se voza danas bez tablica po gradu :p a danas sam mu zamijenio pozadi diskove ;) to je to za sad samo vozi :D i dok xenoni ne stignu na red :D Hvala ArminM ja licno volim bmw al eto tako je kako je fino je i ovo ;)
 
Član
Dobar je bmw al bolje ovo novije izgleda, vece, elegantnije i vise konja :D:cool:

Samo sto se zale gradjani po srebreniku sad zauzimas dva parking mjesta xD
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top