Audi A6

Audi A6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Danas stiglo novo auto Audi A6 2003 godina na satu 230 000 , 2.5 tdi i sto je jos zanimljivije manuelni mjenjac , zeder , i jos puno toga . U planu koza , xenoni :D
20120408234.jpg

20120408235.jpg
 
Član
Hvala vam ljudi , imam vec 1 problem :D u njemu je obicni radio kastofon onaj njegov fabricki al je aku mijenjan i treba mu kod unijeti imam kod samo neznam kako se ukucava dali neko zna od vas bio bih mu veoma zahvalan ? plss
 
Super Moderator
procitaj u knjizi ja sam znao kako se ukucava ali zaboravio
jel 155ks? a sto je zanimljivije ako je manualac? ima njih puno druze
uglavnom koza ti ne treba a xenoni dobro dodju :D nek je sa srecom
Gdje je bmw?
 
Član
adem93 je napisao(la):
Hvala vam ljudi , imam vec 1 problem :D u njemu je obicni radio kastofon onaj njegov fabricki al je aku mijenjan i treba mu kod unijeti imam kod samo neznam kako se ukucava dali neko zna od vas bio bih mu veoma zahvalan ? plss

Nadji dugme "M" i "VF",drzi ih zajedno malo duze dok ti na display ne izbaci 1000,onda ukucavaj kod tako sto ti je 1 na tipci 1, 0 na tipci 2, opet 0 na tipci 3 i 0 na tipci 4. Kada ukucas kod drzi opet skupa M i VF,dok se ne pokaze frekvencija...;)
 
Član
allroad kod nas su pretezno svi automatici a nije 155 neg je 163 :D
A bmw sam mijenjao tako sto sam doplatio ;)
El Diablo odoh probati
 
Član
Hvala kralju moj moze nema m i vf neg ima rds i scan tako nesto :D bas kao sto si rekao par sec izbaci 1000 i ukuca odvlajuje :D
111111111111111111111g.jpg
 
Član
adem93 je napisao(la):
Hvala kralju moj moze nema m i vf neg ima rds i scan tako nesto :D bas kao sto si rekao par sec izbaci 1000 i ukuca odvlajuje :D
111111111111111111111g.jpg

E super...ma to je to...kod mene je malo drugacije bilo. Neka je sa srecom i da te dobro slusa_!!!!:123:
 
Član
Masina je vrh, ova mi se serija svidja najvise od svih a6-ca :) a motor je prica za sebe, odlican! ;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top