Audi A6 C7 3.0 TFSI ''Exclusive''

Audi A6 C7 3.0 TFSI ''Exclusive''

tvoj audi ide 5,5sec do 100 a bmw m3 4,8 tako da tolikim povecanjem snage sto si naveo mislim da bi trebao biti brzi od M-a ali mozda ne ovoliko kao na klipu
 
Član
tvoj audi ide 5,5sec do 100 a bmw m3 4,8 tako da tolikim povecanjem snage sto si naveo mislim da bi trebao biti brzi od M-a ali mozda ne ovoliko kao na klipu
Znam to al ipak BMW M3 ima vecu prednost u vecim brzinama umene auto ima oko 2tone sa opremom jos AWD protiv RWD prednost ima RWD u vecim brzinama zato mi nije jasno ovo na klipu il je BMW vozio pod motornom lampicom il nesto drugo hehe. Jedini mi spas sto mi je kompresor , Preko VCDS sam racunao vrijeme 0-100km/h pise 4.3 +/- 0.2 sek a kad je bio org pisalo je 5.6 +/- 0.3 doduse sad su mi 18'' zimske al su skroz mekane jos malo kisa padala.
 
Član
Znaci ideš na stage2 ?
Koliko snage očekuješ i gubis li garanciju (imaš li garanciju uopšte još?)
 
Član
Znaci ideš na stage2 ?
Koliko snage očekuješ i gubis li garanciju (imaš li garanciju uopšte još?)
Revo nema stage 2 unjih je stage1+ to kad se mjenja remenica i tako to sam uradio a na proljeće planiram uzet neki auspuh system onda se računa kao stage 2, problem je slabo ovdje ima auspuha za A6 C7 3.0T.

Neznam tacno koliko imam sve zavisi od goriva al 430+ je ide nenormalno dobro.

Nemam ja više garancije na autu istekla je prošle godine.

Al evo ovdje razlike u brojevima na S4/S5 http://www.audizine.com/forum/showt...esults-2014-GIAC-V1-and-V2-2014-Revo-2012-APR

2014 S5 DSG, GIAC V2 stage 2, AWE pulley, Roc-Euro intake, GIAC DSG tune
358 AWHP, 330 AWTQ

2014 S4 DSG, Revo stage 2 (1+), AWE pulley, Eurocode intake, Revo DSG tune
358 AWHP, 345 AWTQ

2012 S4 DSG, APR stage 2, APR pulley, CTS intake, AWE exhaust (my exhaust has a blown center muffler right now that may be restricting flow a little).
349 AWHP, 335 AWTQ
 
Poslednja izmena:
Član
To je 2012 apr mjeren zanima me kako bi bilo da je 14ka u pitanju!
Ja imam želju mjeriti svoj ali mi se ne bacaju pare.
 
Član
Godište auta je 2012 al je mjereno 2014 godine nevjerujem da ima razlike al ipak S4 i S5 dobiju više snage nego A6 3.0TFSI od 300 ili 310 KS standard. Ija imam želju da mjerim al nema ovdje blizu mene pa ću vidjet na ljeto kad postavim i auspuh. Bas sam danas postavio Gopro i mjerio od 0-100 iako je proklizao mokra cesta kiša padala, bilo 4.1 sekunde zadovoljan sam uglavnom.
 
Godište auta je 2012 al je mjereno 2014 godine nevjerujem da ima razlike al ipak S4 i S5 dobiju više snage nego A6 3.0TFSI od 300 ili 310 KS standard. Ija imam želju da mjerim al nema ovdje blizu mene pa ću vidjet na ljeto kad postavim i auspuh. Bas sam danas postavio Gopro i mjerio od 0-100 iako je proklizao mokra cesta kiša padala, bilo 4.1 sekunde zadovoljan sam uglavnom.

Bolji od cls 63 amg 2015 585ps sa zadnjom vucom do 100kmh onda druze?


cls sa zadnjom vucom ide 4,2 do 100kmh a sa 4matic 3,7.


Stvarno onda dobar postignuti rezultat, uzeo sam cls63 za primjer jer su tu optrilike po tezini(mislim) i obadvoje su sportske limuzine.
 
Član
Bolji od cls 63 amg 2015 585ps sa zadnjom vucom do 100kmh onda druze?


cls sa zadnjom vucom ide 4,2 do 100kmh a sa 4matic 3,7.


Stvarno onda dobar postignuti rezultat, uzeo sam cls63 za primjer jer su tu optrilike po tezini(mislim) i obadvoje su sportske limuzine.
To ce mo vidjet na proljece kad budu trke al vozio sam protiv CLS 63 2011 godiste kad sam imao Golf 6 R ~350KS , i bio sam brzi do 140 km/h ,
 
To ce mo vidjet na proljece kad budu trke al vozio sam protiv CLS 63 2011 godiste kad sam imao Golf 6 R ~350KS , i bio sam brzi do 140 km/h ,

Druze ima 2011 godiste cls 63 amg od 525 ps-a i oko 560 ako se ne varam ili stariji model 2011 godiste sa 514 ps-a, dok je ovaj najnoviji facelift model od 585 ps-a, treba sa njim da nam snimis video bilo bi zanimljivo, znam kako ide cls facelift ovaj , vozao sam se u njemu dosta puta al nazalost jos nisam sam vozio , jos sam mlad za njega.

Al svakako tebi svaka cast za ove radove, pogotovo na motoru, sa izvana je vec ionako tip top, znas sta treba.
 
Član
Druze ima 2011 godiste cls 63 amg od 525 ps-a i oko 560 ako se ne varam ili stariji model 2011 godiste sa 514 ps-a, dok je ovaj najnoviji facelift model od 585 ps-a, treba sa njim da nam snimis video bilo bi zanimljivo, znam kako ide cls facelift ovaj , vozao sam se u njemu dosta puta al nazalost jos nisam sam vozio , jos sam mlad za njega.

Al svakako tebi svaka cast za ove radove, pogotovo na motoru, sa izvana je vec ionako tip top, znas sta treba.
Znam znam nije facelift bio stariji je ja mislio da je imao oko 520 ks Al ipak golfiic ga je otresao do 140, AWD čini čuda
 
Član
Evo klip od danas mokra cesta pa je malo proklizao iako je quattro gume su zimske M+S 18'' nisu bas najbolje al eto obradio sam klip sa GoPro studio da krene tacno kad je 0 i do 100 i izracunao vrijeme je 4.1 sek moze sigurno i bolje kad je suha cesta.

 
Top