Audi a6 3.0 quattro

Audi a6 3.0 quattro

Član
Evo pocetak priprema za proljece... Nova tura, nova avantura... U planu: opruge, spojler (lajsna), vece izlazne cijevi na auspusima, led stopke, devil eyes farovi, nekakav body kit, ne znam jos koliko cu ici extremno po tom pitanju, komplet gepek (muzika, tapaciranje) i mozda presivanje sjedista ili neke dobre navlake...

Odmah pitanje.... Kako se mogu presiti sjedista ili staviti navlake ako u njima imaju zracni jastuci?

Pripreme su krenule polako od muzike... Danas kupio dva komada pioneer ts-w3001D4 http://www.pioneer.eu/eur/products/25/131/201/TS-W3001D4/specs.html , sad mi trebaju savjeti, ako neko zna gdje ima neko dobro pojacalo sa oko 2KW RMS-a, da moze ovo gurati, savjeti oko kutije, da li da idem sa bas refleksom ili bez, da li mi treba kondenzator, gdje ima sta povoljno i tako to... (da ne gnjavim vise Igy-ja, dosadio sam covjeku sa pitanjima.... :icon_biggrin: )

Isto tako rado primam savjete za sve gore sto sam naveo da imam u planu raditi... Opruge, spojler na gepeku, led stopke i farove sam vec nasao, ali oko body kit-a bi mi dobro dosla pomoc, a hocu nesto da se vidi, a da nije bas previse extremno... Negdje sam nasao na forumu sliku neke crne cetvorke, sa prednje strane, iskosa... Na njoj sam vidio extra branik, ali sad ne znam gdje mi je ta slika, pa ako neko zna.....

Evo i slika woofera... Sad bi mi dobro dosla pomoc oko pojacala, ako neko zna da se prodaje nesto sto moze gurati ova dva woofercica, da mi javi....
[attachment=14541]
[attachment=14542]
[attachment=14543]
[attachment=14544]

I jos jedna mala anegdota... Po woofere isli rodjak, dva druga i ja u Zagreb... Koliko su oni pive popili, mislim da su i Admu zeznuli....:lol:
 
Član
teretanas je napisao(la):
Sve neki alkosi!:smajli16:
Btw koliko su te izasli woofercici?

Woofercici 200e i oko 100KM troskova puta, ulja za auto, piva za ekipu, putarina....

Deyo je napisao(la):
Raspašće ti se auto, iako je Audi :cool:

Bar se ne brinem da ce mi se mozak raspasti....jer se nema sta raspasti...:lol:

Ajmo spameri koji konstruktivan predlog, pojacalo, body kit, ovo-ono, ćize-bize...:cool:

Evo jos jedna slicica od danas...

[attachment=14551]
 
Tko sta Adma kome sponinje odmah mi se pije piva,je kad su dvojica pila ajmo jedan po jedan bure i slauf i ko moze vise :icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Super Moderator
sto nam skloni u kolko si sati vozio :p... fina potrosnja na 200 km/h :D

audi mjera a jos quattro... ovaj woofer ima da grmi :D
 
Član
allroad je napisao(la):
sto nam skloni u kolko si sati vozio :p... fina potrosnja na 200 km/h :D

audi mjera a jos quattro... ovaj woofer ima da grmi :D

Dva su woofera, pa ce stvarno da grme.... A vrijeme i datum sam skinuo onako, preventivno, da ne bi neko rekao tad si bio tu, vozio toliko i toliko ti je kazna....:icon_smile:
 
Član
opa, Sina ies i ti malo derat guzove..lijepo lijepo...vidio sam na Sasinom Audiju Riegerov prednji branik, meni extra i pragovi...samo problem sto nema u ponudi zadnjeg, ali njega isplasticaris i sila majke mi ;)

Mozda ovako nesto...

5661_7342.jpg


1108_0.jpg


Mada bi ja sebi ovo stavio...

imagegen.ashx


imagegen.ashx


imagegen.ashx


Mislim od svih plastika da bi ovo bilo najnormalnije, samo jos neke lijepe pragove nac i eto ga ;)
 
Član
Imaš na forumu Rieger katalog pa prelistaj malo,mada bih ja najviše cijenio kad bi ostali fabrički branici,sa njima je najljepši.
 
Član
tibor987 je napisao(la):
opa, Sina ies i ti malo derat guzove..lijepo lijepo...vidio sam na Sasinom Audiju Riegerov prednji branik, meni extra i pragovi...samo problem sto nema u ponudi zadnjeg, ali njega isplasticaris i sila majke mi ;)

Mozda ovako nesto...

5661_7342.jpg


1108_0.jpg


Mada bi ja sebi ovo stavio...

imagegen.ashx


imagegen.ashx


imagegen.ashx


Mislim od svih plastika da bi ovo bilo najnormalnije, samo jos neke lijepe pragove nac i eto ga ;)

Hvala svima za savjete... Kako stvari stoje, moracu ipak skratiti malo svoje extremne zelje... Ova lajsna na gepek je vec u planu, samo je negdje zalutala na putu do mene, cim se pronadje, stavljam je.... Ova slika zadnjeg branika mi se do sada najvise svidjela, to je s6 ili rs6 branik, to ce najvjerovatnije ici, jedina razlika u odnosu na moj branik je ova mrezica, pa ako je uspijem naci, to mi je najbolja varijanta... Sto se tice prednjeg branika, ovaj sivi mi se nikako ne svidja, a ovaj crveni onako, nekako je previse tipican branik, kad kazes sportski branik, ovo mislim svima prvo padne na pamet....:lol:

Sad mi je muzika prva na redu, jer od body kita i opruga nema nista dok ne vratim feluge, tj. dok ne budem siguran da nece biti vise snijega....

Sad mi treba pojacalo....pomagajte po tom pitanju...:cool:
 
Top