Audi A6 2.0 tdi

Audi A6 2.0 tdi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
edvaE2 je napisao(la):
ma moram mu xenone stavit, i stavit diode u maglenke, pozicije i osvjetljenje za registracije
kanim se dugo a nikad,...

uzet cemo smd kod dzenija i ja i ti,bit ce popusta za nas dvojicu,i ja sebi hocu,a nikako da se nakanim;)
 
Član
evo par slicica... davno rekao da cu ubaciti xenone i led. Xenon sam stavio a za led cekam armu da nabavi odgovarajuce za moj auto :icon_biggrin:

rsvkgk.jpg


1ny72e.jpg


epqadd.jpg
 
Član
hocul ja bit krivo sto ni smd ne moze, nece tebi moci ni canbas smd, vidjet ces, al nabavit ce Arma, pa bum vidjel:cool::cool:
dobro su mu legli xenoni, jbg ja jos nikad nisam iz kabine uvece gledao kako sija, ne mogu te uganjat s autom, vazda si s onim seatom bem ti
 
Član
ajde bit ce vremena
a vidi ga sto se buni, ja ti pokusajem strpat malo para u dzep a ti neces...
nabavi mi tih dioda pa se idemo zajdeo k....it kroz grad pa neka pricaju "vidi seljaka" prodane i ljubomorne duse :cool:
 
Član
za mene su vec tako rekli, ja upalim one svoje smd, sad sam stavio one jace sa 10 dioda, i upalim maglenke, sa imitacijom xenona, i kazu, vidi seljaka, nadjidjo onih sijalica sa pijace i kurci se,, a meni jako zanimljivi komentari, sad kontam u sta slijedece da stavim smd:lol::lol::lol:
 
Član
Da malo temu osvjezim :icon_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=9dlLXPCjRcY

Zavidovici - Kakanj. potrosnja je bila 4,2l Istina da je nerealna jer sam vozio sa tempomatom 80km/h odprilike 75-80% predjenog puta. Iako mi je prosjek potrosnje 6,5 do 7l lijepo je znati da se moze vozati i sa 4l. :cool:

evo i 2 novije

2zehsg7.jpg


16c5fv9.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top