AUDI A5 Sportback

AUDI A5 Sportback

dsc0073ju.th.jpg
[/URL][/img]








da predstavim audi A5 sportback 2011.god., 2.0 TDI 170konja... ako vas sta zanima,pitajte :)
 
Član
RE: AUDI A5

po meni medju 3 najljepsa auta na forumu, definitivno

ubo si sve, boju, motorizaciju, mjenjac, unutrasnjost, sve sve

prosto ti zavidim, svaka cast:cool:
 
Član
RE: AUDI A5

Prelijep je audi stvarno svaka ti cast





ps. koliko se danas prodaju auta s bijelom bojom , haman niko ne uzima vise crnu,crvenu, plavu , sivu .. vecina auta je bijela ( TERETNI ) xD
 
Član
RE: AUDI A5

zasto zasto zasto manual, po meni je to jedina greska, pored onakvog tiptronica uzeti manual :/ Al eto, nek bude sa srecom, neko zatamnjivanje stakala recimo da bi to prvo ja uradio. Moj drug ima takodjer ovakvog bijelog a5,uradio karbon krov, felge su crne 18 ili 19 stakla zatamnjena, i tiptronic mjenjac. Audi ko Audi, strasan je. Nek ti bude sretno, da ih jos stotinu boljih promjenis ! :lol::123:
 
hvala momci :) a iskreno,vise volim manuelni mjenjac...volim kad ga vratim JA iz vece u manju! A da je uzet automatik,onda bi imao 140konja, jer nema sa 170 automatik! a da se zatamni,naravno da je u planu...kao i prednja maska od RS5,samo da saznam da li 100% pase saraf na saraf...ako neko zna neka mi javi...pozz
 
Član
neznanijunak86 je napisao(la):
hvala momci :) a iskreno,vise volim manuelni mjenjac...volim kad ga vratim JA iz vece u manju! A da je uzet automatik,onda bi imao 140konja, jer nema sa 170 automatik! a da se zatamni,naravno da je u planu...kao i prednja maska od RS5,samo da saznam da li 100% pase saraf na saraf...ako neko zna neka mi javi...pozz

kako bola nema 170 ps automatik :lol: a lud si

dobro ti je auto drug ;)
 
Član
RS5 maska ne paše šaraf na šaraf ni blizu, nemoj mijenjati kruške i jabuke. Zna se tko proizvodi RS modele.
 
Top