Audi a4 s4look Bihać

Audi a4 s4look Bihać

Početnik
renault_fan je napisao(la):
Evo danas uslikao koju slikicu u garazi,a ostale nisam jos prebacio :icon_smile: budem i to ovo koji dan hehe

Super auto oduvjek sam obozawo audi s4 nego dobra i ta gore na prvoj slici ne bi joj ni marke uzo mozda bi joj nesto i platio :cool:
 
Član
marko_bih je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
Evo danas uslikao koju slikicu u garazi,a ostale nisam jos prebacio :icon_smile: budem i to ovo koji dan hehe

Super auto oduvjek sam obozawo audi s4 nego dobra i ta gore na prvoj slici ne bi joj ni marke uzo mozda bi joj nesto i platio :cool:

Ovo nije S4...
 
Član
Fin audi,imam jednu b5 pa me zanima ovi farovi jesu od facelifta ili su neki aftermarkt????Ja bih sebi stavlajo od facelifta ali nisam siguran mogu li se staviti.Hvala izvini na off-u.
 
darko13 je napisao(la):
Fin audi,imam jednu b5 pa me zanima ovi farovi jesu od facelifta ili su neki aftermarkt????Ja bih sebi stavlajo od facelifta ali nisam siguran mogu li se staviti.Hvala izvini na off-u.

mislim da je uzimao od facelift verzije,a to da li se moze stavit MOZE to 100% znam jer mi je drugi frend mijenjao na audiu istom :icon_smile:
 
Početnik
BaXRS4 je napisao(la):
marko_bih je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
Evo danas uslikao koju slikicu u garazi,a ostale nisam jos prebacio :icon_smile: budem i to ovo koji dan hehe

Super auto oduvjek sam obozawo audi s4 nego dobra i ta gore na prvoj slici ne bi joj ni marke uzo mozda bi joj nesto i platio :cool:

Ovo nije S4...

Da u pravu si moja greska ovo je a4 a vlasnik oce da ga sredi za s4 look :cool: hvala na ispravci...
 
Pozdrav i evo pokoja novina
389595_3345746116460_1052974338_33125341_531941257_n.jpg

303414_3707846216044_1272231331_3610628_1926973572_n.jpg


oni koji idu u gradisku vidimo se abd :) ;)

ofarbano u novu i svjetliju sivu boju,karbon hauba + krov,spojler na gepeku od S4,volan od s4,auspuh od s4,karbon unutrasnjost

Za sada samo te slikice poslije bude vise :123:
 
Član
Ovo nije s4 look , dobri farovi i branik , sjedišta presvučena...
Bez uvrede ali daleko je odlutao i puno plastike , pragove obavezno skinuti po meni, pozz
 
Član
vidim da ima dosta kritika na izgled, al vjerujem da bi promijenili misljenje kad bi ga uzivo vidjeli jer ovako na slikama bas i ne dolazi do izrazaja...ja skoro svaki dan prolazim kraj ovog auta i stvarno je majstorski odradjen...steta samo sto nema jaci motor
 
na zadnjim slikama se vidi da vise nisu pragovi kao na pocetnoj stranici,zamijenjeni su...branik je od S ili RS nezz tacno originalan je ovakav dosao nije home made.
Uzivo je druga prica
 
Član
duleprof je napisao(la):
Ovo nije s4 look , dobri farovi i branik , sjedišta presvučena...
Bez uvrede ali daleko je odlutao i puno plastike , pragove obavezno skinuti po meni, pozz

Super je sad vise nama pragova. Eto da znas ;)

Super je sad na prvoj slici je bas bezveze sad si krenuio pravim putem. Dosta bolje izgleda ma ovoj zadnjoj slici.
 
Top