Audi A4 B7 2.7 TDI i BMW X5 e53 Iskustva??

Audi A4 B7 2.7 TDI i BMW X5 e53 Iskustva??

Član
Pozdrav,interesuju me iskustva o motorima Audi 2.7 TDI 2006 god. U pitanju je A4 b7 multitronic. Bilo kakav savjet je dobrodosao.
Hvala.
 
Super Moderator
ne znam sta da ti kazem, ja ga ne bi uzeo za sebe da je 3 puta s line. multitronic je bezveze
 
Član
Dobar motor, poznate mane su kolektori zraka, dpf filter, dizne, isto kao i na 3.0
U b7 ide ko lud, mjenjac je skup popravak, prosto boli ako se pokvari, reparacija je svuda preko 1000€
Prije kupovine obavezno peovjeri mjenjac
Ps tek vidim da je multitronic u pitanju, kao i roman sto je rekao i ja kazem da bjezis od njrga
 
Poslednja izmena:
Član
Motor odlican u mojoj porodici bliski su imali dva A6 sa tim motorom u kombinaciji sa rucnim mjenjacem, nikad nije bilo problema, jedino bi zaobisao taj multitronic.
 
Član
Lanci nisu kao nekad, VAG naprqvi lanac i mijenjws ga svakih 160 000km kako oni kazu, a on se razvuce na 100 000km i zupcanixi izgledaju kao da su presli 2 miliona kilometara... Vec sam na benzin vag-u mijenjao lance koji su trebali biti mijenjani na oko 160 000km a jedna je imala 90 000km a drugoj na 55 000 preskocio... Nisu bas u novih auta lanci pouzdani kao nekad...
 
Top