audi a4 b6 xenon

audi a4 b6 xenon

Da li mi moze neko reci hoce audi a4 b6 2002 godina izbacivati gresku ako mu ugradim xenon, znaci ne fobricki, nego aftermaket?:icon_question:
 
Član
manojlo111 je napisao(la):
Da li mi moze neko reci hoce audi a4 b6 2002 godina izbacivati gresku ako mu ugradim xenon, znaci ne fobricki, nego aftermaket?:icon_question:

Nece prijavljibvati gresku ali i u tome imas klase xenona, jeftinije i skuplje varijante, ;)
 
Član
hoce prijavljivat ako ima auto ima malo jacu opremu, tj na instrumen tabli da ima veliki board kompjuter , tu jos treba da budu podaci sa radia, ono koja je stanica ili redna pjesma sa cdA.
Kod mog rodjaka tako ima i prijavljuje sta god da crkne u prednjim farovima il stopovima
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
hoce prijavljivat ako ima auto ima malo jacu opremu, tj na instrumen tabli da ima veliki board kompjuter , tu jos treba da budu podaci sa radia, ono koja je stanica ili redna pjesma sa cdA.
Kod mog rodjaka tako ima i prijavljuje sta god da crkne u prednjim farovima il stopovima

Mijesas babe i zabe, nece prijavljivati ako se ugradi aftermarket xenon jer on radi druze, kada crkne sijalica naravno da ce prijaviti, to su dva pojma. ;)

A tvoje auto ne treba canbus xenon set samo obicni ugradi, malo kvalitetniji, objasnio sam ti na PP ;)
 
Član
Ja sam u svoga Audia stavio obicne xenone prije godinu dana i nemam nikakvih problema. Pogledaj link http://www.bhtuning.com/pomoc-pri-ugradnji-xenona-t-67330.html
 
kneza je napisao(la):
Ja sam u svoga Audia stavio obicne xenone prije godinu dana i nemam nikakvih problema. Pogledaj link http://www.bhtuning.com/pomoc-pri-ugradnji-xenona-t-67330.html

e super onda, daj mi reci da li ti rade motorici za podesavanje farova, jer kazu da zbog nekog razloga nece da rade:icon_question:
 
Član
nemoj da citas nego ugradi, nije skupo da napravis eksperiment.
A ustalom, cinjenica je da kada ugradis OEM bixeonski set farova u automobil koji nije imao xenon moras da ugradis senzore za automatsko podesavanje visine snopa i zato si to negde procitao da nece raditi, medjutim kada nabacis aftermarket plug n play xenone nema sta da ne radi, sve je to jos uvek analogno da tvom audiju.
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
hoce prijavljivat ako ima auto ima malo jacu opremu, tj na instrumen tabli da ima veliki board kompjuter , tu jos treba da budu podaci sa radia, ono koja je stanica ili redna pjesma sa cdA.
Kod mog rodjaka tako ima i prijavljuje sta god da crkne u prednjim farovima il stopovima

ma kakvo prijavljivanje,kod mene su ugradjeni naknadno xenoni jos neko ugradio najeftiniju instalaciju i kad crkne sijalica znaces kad te policija zaustavi ako ne vidis prije....znaci ne prijavljje nista na instrument tabli,vjerovatno je kod novijih modela drugacije
 
tictac je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
hoce prijavljivat ako ima auto ima malo jacu opremu, tj na instrumen tabli da ima veliki board kompjuter , tu jos treba da budu podaci sa radia, ono koja je stanica ili redna pjesma sa cdA.
Kod mog rodjaka tako ima i prijavljuje sta god da crkne u prednjim farovima il stopovima

ma kakvo prijavljivanje,kod mene su ugradjeni naknadno xenoni jos neko ugradio najeftiniju instalaciju i kad crkne sijalica znaces kad te policija zaustavi ako ne vidis prije....znaci ne prijavljje nista na instrument tabli,vjerovatno je kod novijih modela drugacije

narucio sam danas za svaki slucaj canbus, razlika je bila 10 dolara, nisam se htjeo zezat za toliko, dolaze u srijedu msm pa ce biti update cim postavim :)
 
Top