Audi A4 B5

Audi A4 B5

Član
aha pa ako ne budem dirao ove chrome oko prozora onda mozda uradim chrome i retrovizore a i masku sam mislio kad nabavim da lajsnu u crno ofarbam ali eto nek ostane onda tako :) a znakove sam mislio da skidam.gledo sam po yt kako rade al ne mogu ja to kod kuce odma ce roditelji sto opet nesto diras i tako haha pa moram negdje otic to bi svaki limar mogo da sredi jel tako ? :)
 
Član
Ma ekstra auto , nema tu price , motor i mjenjac(kako salta i upada u brzine mi se pogotovo doapda :D )
Ako te zanima znak s4 za gepekt i quatrro za masku imam ja , dog.bi se lahko..

p.s.
Nemoj lajsne dirati , samo ofarbaj to dole ali i ne moras , kupi neke kvalitetne SMD sijalice i uradi ga komplet u 5730k boju sijalica..
A retrovizore nabaci i neke opruge H&R ili Vogtland ili Eibach 40mm i miran si..Felge ni posto preko 17´ ;)
 
Član
@Skrabo ma dobar avdo ide ko lud :D a opruge sam i konto tako nesto 40 mm da ga ne kujem dole skroz i 17 eto kad svi tako kazete :) posalji mi sliku maske da vidim pa mozda napravimo poso :)
 
Član
sta mislite o ovim felgama.nije neko stanje a nije ni cijena :) ali uzeti ih i srediti , mislim da su ovo od r8 ili tako nesto :)
 

Prilozi

  • felge 2.jpg
    felge 2.jpg
    67,2 KB · Pregleda: 62
  • felge 3.jpg
    felge 3.jpg
    64,3 KB · Pregleda: 61
Član
Evo jos koja slicica od Avde :) nisam prije stigao.Skinuo sam znakove nazad i zalijepio tablice.i usput trazim orginalne patosnice ali gumene ako neko zna gdje mogu nabaviti neka javi...
2pzlb8k.jpg
r2wcy1.jpg
95n5lt.jpg
30beihk.jpg
 
Član
Pa bice valjda i gewinde i felge, dok se skupi para :) a nisu to te patosnice ovo su za seriju posle ne znam da li odgovaraju na ovog mog.a lijepo sam dvoslojnom trakom tablice.kupio mi prijatelj u zavidovicima u autodijelovima a ima je i u bingu samo manja..evo kako izgleda.samo na sto vise mjesta na tablicu staviti i nema sanse da otpadne, i ja sam se iznenadio :)
 

Prilozi

  • 12595938_10204921847997538_1906097744_n.jpg
    12595938_10204921847997538_1906097744_n.jpg
    74,7 KB · Pregleda: 57
Član
Dobar avdija po onom sto mogu da vidim, mada ima nekoliko slika koje mi ne otvara ukljucujuci i ove zadnje.
Ne znam jel do mene ili...
 
Top