Audi A4 Avant (B5) 1.9 TDI, 2001.g.

Audi A4 Avant (B5) 1.9 TDI, 2001.g.

Član
pravo lijep audi, prijatelj mi ima istu liniju samo limuzinu, dosta dobar auto, nek je sa srecom drug ;)
 
hvala svima, a felge nekom valjaju nekom ne. i po meni mogu bolje ali ove su mi za sada jeftino izletile pa ih uzeo. planirao sam stavit originalne ili audi replike.
 
Super Moderator
B5 avant, to te ja pitam ;)
najdrazi model pogotovo RS4, to auto kad vidim padnem u nesvjest i nadam se da ce nekad biti moje
Tvoj je jako fin vidi se i na slikama da je ocuvan
sjedista ocuvana, tipkice i tako to
Steta sto mu nije veliki board computer ali moze i ovaj proci
oko 200 000 je preso vidim i sigurno mu nije vracana kilometraza jer ne bi bio ovako ocuvan da je presao vise
Jedino me bode u oci ona S oznaka na volanu sto se izlizala :D
Xenon vec imas fabricki vidim i to je odlicno
Ovako moje preporuke su znaci krov u crno, originalni Audi kasetofon sa CD-om (ali znaci ne neke pioneer i sta ti ja znam vec original), felge od RS4 replice 17'', malo u pod, nazad izvuci dvije rore (kao na 1.8T recimo), i cip kod srdjana nabaci ;)
nek je sa srecom drug extra audi ;)
 
hvala.

meni je rs4.b5 tiha patnja, taj auto moram imati makar za 10 godina. bit ce na ovom jos dosta radje, imam toga dosta u planu pa cu stavljati slike...
 
propalo chipiranje u Splitu, morao bih mi vaditi ECU pa slati za Zagreb sta mi se nije bas dalo. Zaletit cu se do Srđana za jedno mjesec dana.

Sad je u planu zatamljivanje auta, ocu li zatamniti i prednja vrata ili samo nazad? Koji postotak tamnoce uzet?
 
Član
Zatamni komplet, samo vidi za procenat, uzmi one "izlozbene" prvo i prisloni, i vidi kako ti koji odgovara ;)
 
Član
Kod mene je 90% nazad,50% naprijed.Ako te zanima kako izgleda llumar s tim postocima,vidi na mojoj temi

Ili sve tamni ili nemoj nikako;)
 
Nema me odavno :D, auto je chipiran ide ko avion :D. Dosta jos stvari uradjeno, to cu kasnije objaviti.
Evo par malo starijih slika.

06052011187.jpg


10052011193.jpg


06052011187.jpg
 
Top