AUDI A4 2.6

AUDI A4 2.6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ej ljudi jaran hoce da uzme seb audija a4 V6 motor 2.6 150 konja preso 250 hiljada cijena nije bog zna sta.

Pa da vas pitam za misljenje o tom motoru? trosi li puno i dal valja to ikako? jer men ti V6 nekako nisu bas se pokazali ili se varam?

Hvala na odgovore
 
Član
Ne troši previše s obzirom da je motor V6, ali i ne ide nešto specijalno.
U svakom slučaju nikakvu manu za taj motor ja lično nisam čuo, jer sam i sam kupio istog :cool:
Realna potrošnja je oko 12l gradske a oko 9l otvorene bar meni tako troši, i ja sam zadovoljan. Uzmeš li u obzir da ćeš teško naći benzinca koji troši ispod 10 gradske ovaj audi ispade extra ekonomično auto. Dakle ako hoćeš luksuz imaš ga, ali za neko gasanje i nije baš.
 
Član
ma ne trosi puno em da je to v6 motor ima dosta konja i dobar je taj audi ali je malo vise preso ja bi ga sebi uzo !

I JELI OVAJ AUDI BENZINJARA ????
 
BHT Ovisnik
rođak mi isto trazi c4 2.6 il 2.8,kazu da su 2.8 ako ne i najbolji motori od audija sto su izlazili,tko ga ima hvali ga,kazu da i ne trosi vele s obzirom na jacinu
 
neznam druze ja bi razmislio....rijedak je to motor i tesko je sa dijelovima...OK ovak 2.8 on je slican VAG VR6 motoru i ima dosta primjene istih dijelova sa VR6....al ovaj 2.6...hmmm....
:icon_rolleyes:
 
Član
V6 2.6 150hp, redovan servis, normalno je da na 10000km uzme 1l ulja, i garantiram milijun kilometara, nepoderiv motor.

nermin suljagic je napisao(la):
neznam druze ja bi razmislio....rijedak je to motor i tesko je sa dijelovima...OK ovak 2.8 on je slican VAG VR6 motoru i ima dosta primjene istih dijelova sa VR6....al ovaj 2.6...hmmm....
:icon_rolleyes:

Ako nije problem da nabrojiš djelove, jer koliko znam, 95% djelova je različito.
 
Član
Da ne otvaram novu temu koje ulje bi trebali sipati u ovakav motor ove kilometraže?
 
Član
2FAST je napisao(la):
Da ne otvaram novu temu koje ulje bi trebali sipati u ovakav motor ove kilometraže?

U mom se trenutno nalazi Selenia Racing 10W-40, Audi A6 V6 2.8, preporučeno od strane osobe koja je bila dugogodišnji audijev inženjer, prešao sam na ovom ulju 8k i za sada se pokazalo puno bolje od Mobil1 i Castrola.
 
BaXRS4 je napisao(la):
V6 2.6 150hp, redovan servis, normalno je da na 10000km uzme 1l ulja, i garantiram milijun kilometara, nepoderiv motor.

nermin suljagic je napisao(la):
neznam druze ja bi razmislio....rijedak je to motor i tesko je sa dijelovima...OK ovak 2.8 on je slican VAG VR6 motoru i ima dosta primjene istih dijelova sa VR6....al ovaj 2.6...hmmm....
:icon_rolleyes:

Ako nije problem da nabrojiš djelove, jer koliko znam, 95% djelova je različito.



5 %....saraf 9 ka... :lol:
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
2FAST je napisao(la):
Da ne otvaram novu temu koje ulje bi trebali sipati u ovakav motor ove kilometraže?

U mom se trenutno nalazi Selenia Racing 10W-40, Audi A6 V6 2.8, preporučeno od strane osobe koja je bila dugogodišnji audijev inženjer, prešao sam na ovom ulju 8k i za sada se pokazalo puno bolje od Mobil1 i Castrola.


Prijatelju kojeg majstora mi savjetuješ, da ima iskustva sa ovakvim mašinama i da radi kvalitetno? Ja sam iz Sarajeva.
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
V6 2.6 150hp, redovan servis, normalno je da na 10000km uzme 1l ulja, i garantiram milijun kilometara, nepoderiv motor.

nermin suljagic je napisao(la):
neznam druze ja bi razmislio....rijedak je to motor i tesko je sa dijelovima...OK ovak 2.8 on je slican VAG VR6 motoru i ima dosta primjene istih dijelova sa VR6....al ovaj 2.6...hmmm....
:icon_rolleyes:

Ako nije problem da nabrojiš djelove, jer koliko znam, 95% djelova je različito.



5 %....saraf 9 ka... :lol:



Bolje išta nego ništa:cool:

2FAST je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
2FAST je napisao(la):
Da ne otvaram novu temu koje ulje bi trebali sipati u ovakav motor ove kilometraže?

U mom se trenutno nalazi Selenia Racing 10W-40, Audi A6 V6 2.8, preporučeno od strane osobe koja je bila dugogodišnji audijev inženjer, prešao sam na ovom ulju 8k i za sada se pokazalo puno bolje od Mobil1 i Castrola.


Prijatelju kojeg majstora mi savjetuješ, da ima iskustva sa ovakvim mašinama i da radi kvalitetno? Ja sam iz Sarajeva.

A ja na jako udaljenom mjestu( Čapljina), tako da ti u Sa. ne mogu preporučiti nikoga osim ovlaštenog servisa, koji i dan danas za ova vozila ima abnormalne cijene. Kada motor bude uštelovan nema teorije da gradske vožnje(normalne) uzima preko 10,5l, moj je oko 12,5 kada pazim, no vrlo lako ide na 13,5-14.... a opet na otvorenom mogu sa 10-11l. Vozila kao vozila su jako kvalitetna, kod motora šta sam mogao primjetiti, ventili im nisu jača karika, inače, nepoderivi.
 
Član
Ja ne meljem bezveze, stvarno je spor :) cak sam se i iznenadio nemalo koliko....cini mi se da ipak nije predvidjen za neke "ganje" i sl....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top