AUDI A3

AUDI A3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Vec sam vidio ovo auto uzivo, jednom u Visokom i par puta u Sarajevu, extra izgleda! A i pratio sam kako si ga sredjivao! Imao sam slike iz prve ruke od momka koji je radio auto! Ali auto je najljepse po noci! Sa upaljenim ledicama! Svaka cast, samo naprijed!
 
Član
Hvala na ovako lijepim komentarima...a Veko poznaje audija od samog pocetka i zna sta smo sve prosli do sada da on bude ovakav...u planu su jos da se radi Lambo Doors,da promijenimo boju i jos dosta nekih dorada za vanjski izgled....uglavno samo lagano al sportski :)

xXx forever :)
 
Audi je extra dobar....Svaka chast !!!! Sretno sa daljim radom ! Savjet:poshto vidim da svi se zale na zadnji branik,tako i meni se bash ne dopada.Vidi ako imash neshto novca uradi i ovo da je barem sve OK.
 
Član
facky_audi je napisao(la):
Savjet:poshto vidim da svi se zale na zadnji branik,tako i meni se bash ne dopada.Vidi ako imash neshto novca uradi i ovo da je barem sve OK.

nije bitno sta se nama dopada vec sta se covjeku dopada..
mozda se njemu bas svidja sto je ovako;)
 
Član
najaci audiii nisam odavno vidio ovakvog bas jeee dbar svaka cast samo polako furaj cuvaj to :)....
 
Početnik
fina trojka, samo ove crvene neonke na podu bodu u oci to je cudo i izgleda kao neki putokaz na seoskom tefericu. Skidaj to sto prije, a sve ostalo je 5
 
Član
kazu da su neonke i tzv lampice diode ispod auta neke papanske stvari
po meni i jesu al ako se stavljaju na truhlo auto s ratkapama

ali na ovom audiu fakat izgledaju perverzno da je suvisan i jedan los komentar vezano za njih...

vidjam auto po sarajevu fkt je lijep i nemam nista osim pohvale za tebe i tvoju vozilicu... sretno u nastavku...:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top