audi a3 tdi ambition - update Porsche felge

audi a3 tdi ambition - update Porsche felge

Legend
I nisu isli ispod 16? Je li a4 quattro? On je 170+ chip ili?

Da a4 quattro, i da nisu ispod 16, nisu ni blizu bili, medutim da nebude zabune obadva auta idu solidno pri nekim temp do 20 stepeni i odprlike se nose sa tim KS, ali taj dan je bilo nekih 35 gotov, i jednostavno cooleri nisu mogli vise izdrzat, onda A3 je vozio na 18kama ogromnom kako se da vidit na fotkama, na a4 su bile neke zimske polovne 17ke i tako.,... ali bilo je zabavno svakako :d
 
Član
A3 je odličan...baš je po mom ukusu...viđen u Osjeku u nedjelju...
slabo nesto onda idu ti auti...nesto tu nestima..neznam...
ja sam isto vozio rejs prije 2-3godine...imao sam calibru 150konja sa lexmaulom i cipom...auto je imao nekih 170 konja maximalno..
130konja nacipani golf 4 na nekih 160-170konja i nisam ga mogao dobiti na 402 metra...isto su bile paklene vrucine...najboje vrijeme sto sam imao ukupno
sa reakcijom je 15.3xx (sa nekim poluslikovima)...tako da ovdje nesto nestima...
dok nisam dirao nista po autu, serijski kad je imad 150 konja i bez slikova najbolje vrijeme mi je bilo 16.2xx...a tad me golf sa 130 konja i cipom dobijao kao od sale...
 
Legend
Da a4 quattro, i da nisu ispod 16, nisu ni blizu bili, medutim da nebude zabune obadva auta idu solidno pri nekim temp do 20 stepeni i odprlike se nose sa tim KS, ali taj dan je bilo nekih 35 gotov, i jednostavno cooleri nisu mogli vise izdrzat, onda A3 je vozio na 18kama ogromnom kako se da vidit na fotkama, na a4 su bile neke zimske polovne 17ke i tako.,... ali bilo je zabavno svakako :d
Pa evo nesto kontam sad, ako su u mostaru chipovane 110ke (ibize, polo) isle po 15.8, kile sa svojim 2.0 8v 115ks isto isao 15.8 , a i tad je bilo sigurno nekih 30tak stepeni, onda je tu nesto cudno def..

Ali Boze moj, vremena se mjenjaju, iskreno ocekivao sam nekih 15.1-2 od tog audija quattra, no Boze moj, vjerovatno im vrijeme nije odgovaralo kako kazes, 35 je uzasno toplo za TDIa..
 
Legend
Ma u Mostaru nije bilo ni blizu ove temperature kao u Osjeku, bio sam ono normala u mostaru laganica spram przione Osijeka, a recimo vrijeme audija je 15.5, ali sa reakcijom 16.8, jer dok su poceli da se voze vise im dojadilo sve, jer kako je bilo najavljeno u 14h trebalo je da krene njihova "spora" klasa, a onda su tad odlucili da ce pustiti motoroe da odvoze sve sto imaju, tako da je bio bike race, a oni su prije toga bili vec prozvani i poredanu pred startom i tako se kuhali svi vozaci nekih sat vremena dok nisu motori zavrsili. Ma dobro nije to toliko njima ni bilo bitno oni su se dosli provozat i to je to malo druzenja zezanja i bara :D
 
Član
Pa da..i ja sam ocekivao 15.1-15.2...onda mora da ih je vrijeme ubilo...neznam sta drugo reci...
al audi je stvarno odličan...:cool:
 
Top