Audi A3 2.0 16v 103kw TDI pd

Audi A3 2.0 16v 103kw TDI pd

Član
jasmin16v je napisao(la):
:lol: 1.9 znam sve o motoru i neznam sta ima strasno osim potrosnje ulja i dizni ai da ima moze se sredit. A sto se tice 1.9 nemogu 100ks i 5brzina provarit nikako.

@armin bice zatamnjivanje prednjih stakala uskoro i chip, naslonjac za ruku prednji je vec narucen i tako pomalo.

Chestitam na autu, stvarno si izabrao super stroj. Puno predjenih km i da aBd promijenish za josh boljeg ;)

Motor kao motor. Iskreno, imao sam Passat 2005 2.0 TDI DSG s Siemens diznama (Koliko znam te tvoje Bosch su sasvim ok). Znachi "jaran" mi trazhi 1400 da naruchi s ebay i da mu dam svoju diznu. Za isto u Nipexu je 790 KM s ugradnjom. Plus tu ima kombinacija da se dobije i za manje pare. Isto tako za 2.5 TDi motror. Ne valja, ovo ono. Kod nas nishta ne valja shto treba servisirat. 1.9 TDI je manje zahtjevan, i jeftiniji. To stoji, ali zadovoljstvo koje imash u vozhni jacheg motora i koshta. Jednostavno recheno > Koliko para, toliko i muzike :))
 
Član
amer_e39 je napisao(la):
jasmin16v je napisao(la):
:lol: 1.9 znam sve o motoru i neznam sta ima strasno osim potrosnje ulja i dizni ai da ima moze se sredit. A sto se tice 1.9 nemogu 100ks i 5brzina provarit nikako.

@armin bice zatamnjivanje prednjih stakala uskoro i chip, naslonjac za ruku prednji je vec narucen i tako pomalo.

Chestitam na autu, stvarno si izabrao super stroj. Puno predjenih km i da aBd promijenish za josh boljeg ;)

Motor kao motor. Iskreno, imao sam Passat 2005 2.0 TDI DSG s Siemens diznama (Koliko znam te tvoje Bosch su sasvim ok). Znachi "jaran" mi trazhi 1400 da naruchi s ebay i da mu dam svoju diznu. Za isto u Nipexu je 790 KM s ugradnjom. Plus tu ima kombinacija da se dobije i za manje pare. Isto tako za 2.5 TDi motror. Ne valja, ovo ono. Kod nas nishta ne valja shto treba servisirat. 1.9 TDI je manje zahtjevan, i jeftiniji. To stoji, ali zadovoljstvo koje imash u vozhni jacheg motora i koshta. Jednostavno recheno > Koliko para, toliko i muzike :))


Hvala, takodje :). Je bosch su dizne ali su bile loshe pa se to odma sredilo. Radi zadovoljstva se i uzelo ovo auto a ne da sluzi od tacke a do tacke b. Inace jos si u billetingu?poz
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
jasmin16v je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Jako lijep Audi sa problematičnim motorom...

;) dizne su vec reparirane.

Aha, još promijeniš motor i miran si:D Šalim se, prouči malo probleme sa tim motorom, ako ti se ne svide auto u oglase i u potragu za 1.9 tdi-em:icon_biggrin:

Nek je sa srecom, ali sto Zela kaze upravu je. Taj motor do 200000km inekako bez kvarova, a preko :icon_rolleyes: imao sam denticnog i obijelio me. Nek ti je sa srecom i hairli sto bi rekli i bez kvarova:icon_smile:
 
Član
Chip tuning odradjen.
Oko 400nm i 180ks
Rezultat nakon 2km voznje, oduzimanje vozacke dozvole mjesec dana.
 
Član
jasmin16v je napisao(la):
Chip tuning odradjen.
Oko 400nm i 180ks
Rezultat nakon 2km voznje, oduzimanje vozacke dozvole mjesec dana.

Mjesec dana i nije mnogo, ali kazna i bod je opasan, nek sva steta bude na tome. ;)
 
Top