Audi A3 1.8T Tuning - Styling !

Audi A3 1.8T Tuning - Styling !

Član
probali smo i retrovizore na PS pa odudara previse cak sam uradio brudi i hello kitty ali ipak nece ici ta naljepnica..jutros sam te vidio nije bila maska pink..aa samo furaj moze se ovo lahko skinut..a kupit cu ti one kockice plisane velike PINK pa ih zakaci na branik kraj usisa ovog nek vise...;)
 
Član
beZZa je napisao(la):
Cool izgleda, mada bi bilo dobro da si i retrovizore u pink obojio :icon_biggrin:

Nebi probali smo al nije to to previse bi bilo :icon_question: treba jos sa strane da ide naljepnica pa necu ni to radit previse ovo je dovoljno

AnDel je napisao(la):
lijepo se uklopila ova gej boja :lol::cool:

Da mi bi samo znat po cemu si zakljucio da je gay boja :icon_rolleyes::icon_rolleyes:
Treba malo pratit tuning scenu u sirem pogledu ne samo po BiH :icon_smile::icon_smile: ;)


soffa je napisao(la):
probali smo i retrovizore na PS pa odudara previse cak sam uradio brudi i hello kitty ali ipak nece ici ta naljepnica..jutros sam te vidio nije bila maska pink..aa samo furaj moze se ovo lahko skinut..a kupit cu ti one kockice plisane velike PINK pa ih zakaci na branik kraj usisa ovog nek vise...;)

Jucer sam zavrsio masku ;) a skidat necu dugo meni se ovako svidja i radio sam bruda po svom ukusu znas i sam :icon_smile: al kritike uvijek dobro dodju ;)


soffa je napisao(la):
probali smo i retrovizore na PS pa odudara previse cak sam uradio brudi i hello kitty ali ipak nece ici ta naljepnica..jutros sam te vidio nije bila maska pink..aa samo furaj moze se ovo lahko skinut..a kupit cu ti one kockice plisane velike PINK pa ih zakaci na branik kraj usisa ovog nek vise...;)

Jucer sam zavrsio masku ;) a skidat necu dugo meni se ovako svidja i radio sam bruda po svom ukusu znas i sam :icon_smile: al kritike uvijek dobro dodju ;)


leon1p je napisao(la):
;);););)

citam dobar komentar na fejsu : tako ti je to kad je zena sef u kuci :D


Neka ti citas kom.po FB :lol::lol::lol: a to ti bruda moze samo reci gori od tebe al haj naviko sam ja na ta zacerivanja :lol::lol: jbg.kad volim metnut valja i primit :lol:


ArminM je napisao(la):
evo vidim raji se svidja, ja moram bit iskren i reci da mi je ovo totalno bezveze, ali neka, furaj malo,sta fali, ovo je samo moje misljenje naravno, bez uvrede ikome

hehe iskreno i posteno ;);) stvar ukusa je u pitanju jbg. ;)
 
Legend
meni bas dobro izgleda , na tvoje radove sa autom je to to ...
jos ako si folije koristio ,... sutra ti na um padne nesto drugo , samo opleti
 
Član
pa to mu i ja govorim furas kad dojadi skini..opet cemo nesto smislit novo..a onaj lik sa golfom 5 sto ima pink felge vise nema valjda hoce ko kod tebe crom ali samo vossen felge...;)
evo ti kockice uradio u PS ovakve cu ti kupit..:lol:
35476023463697904691281.jpg
 
Član
ovo je upravo ono sto daki neki dan kaze u vezi worthersee ...

U bosni kad imas felge/detalje drecave zelene pink boje si - papak seljak dziber

U ostatku svijeta - u vrhu tuning scene

Ne kazem da bih ja tako nesto na svom autu uradio, ali ako se prate trendovi, nema se sta onda reci. Kod nas sve sto nije duboka karambolka za G2 i spusti i zatamni, odmah nevalja. ..
 
Član
maa brudi ako se svidja onda je to najbitnije a uvjek ce neko pljuvat a neko hvaliti a pretezno pljuju oni sto nemaju ni golfa dvojke..bruda de ti nama okini jednu sliku odpozadi al bas direktno odpozadi jer onu noc kad si kreno od mene avdija izgleda strasno skroz a i nisi detalj onaj zadnji pokazao na braniku..ispade i ovaj golf KICAST...
11.jpg
 
Član
Zanimljivo izgleda, nisam ni ja ljubiotelj drecavih boja ali to
mi ne daje za pravo da kritikujem tudji rad, zanimljivo i neobicno, vjerujem da je uzivo puno bolje ;)
 
Član
Ma svako ima pravo na misljenje ba jbg.nisu nam kod sviju isti ukusu boze moj ;)
Znaci radio sam prvo sa sofom u PS pa kad smo vidili da je to to u PS odma smo poceli sa radovima :icon_smile:
Al vjeruj da je uzivo mocnije puno :icon_smile::icon_smile:
 
Član
Sto kazu ja ovo nikad sebi ne bi uradio, jer ne volim ove boje, al meni ovo sasvim dobro izgleda.
Samo ova hauba ubi u oci, ne kontam zasto je uradjena ovako na krajevima :icon_rolleyes:
 
Član
ja samm ovo zvao do neki dan cirkuss auta ali kad vidim da stvarno na nekim stoje kao sto bbs sa zlatnim srcem stoji na duji tako i ovo..ali treba poslagat sve na svoje mjesto i neke detalje urediti..kao sto bruda kaze okretali smo i prekretali u PS i tribale i naljepnice i svasta al et odradio je menso ovo sto je i super ispalo u zivo jos simpaticnije..mozda i tirkizna ne bi bila losa jer na dosta bijelih auta sam je vidjao...
BRUDA de jednu od pozadi okini da sebi stavim na pozadinu...ne stigo onu noc da slikam..;)
 
Član
Ja nebih ovo uradio danas ... da se ovo pitanje pitam prije 7-10 godina vjerovatno bih .


Ali kako da puncu na "bascu" dodjem sa ovim pink bojama :D
 
Član
Ma bruda , ništa ne slušaj extra je bgm samo ti radi po svome što si zacrto radiš auto po svom ukusu , jest ono svako ima pravo na svoje mišljenje al tako je kako je. ;) aBd 26.05 vidimo se u Lukavcu :icon_smile:
 
BHT Ovisnik
furka pink jest, al mi nekako na ovom audiu ne lezu :/ da je moj ja bih uradio tribal onaj sto je netko bio par stranica prije stavljao,a ovo mi ne lezi nikako, to je samo moje misljenje :)
i sto mi bode oci hauba,odnosno badlook od samog pocetka,valjalo bi da ga uklopis sa ćoškom blatobrana, da ne strši ovako, i da se bar moze ovdje gdje se far i maska spajaju malo udubiti,da prati fino liniju, ovo mi bas nekako bode oči, ostalo je sve:cool:
 
Član
leon1p je napisao(la):
Ja nebih ovo uradio danas ... da se ovo pitanje pitam prije 7-10 godina vjerovatno bih .


Ali kako da puncu na "bascu" dodjem sa ovim pink bojama :D

Jbg.bruda ti sad usra i sefa i stanicu prije 7-10 godina heheh ti toliko bjezis od tuninga unaprijed 7-10 godina:lol::lol::lol: kome je ovo moglo bit naumi tad u ta doba ba :lol::lol: a ne sikeraj se ti kako cu ja kome na bascu jbg.umene je k...c izmedju nogu jbg.ja pisam stojecki i ne bojim se nicega sto uradim na svome autu :lol:;)



CoL3 je napisao(la):
furka pink jest, al mi nekako na ovom audiu ne lezu :/ da je moj ja bih uradio tribal onaj sto je netko bio par stranica prije stavljao,a ovo mi ne lezi nikako, to je samo moje misljenje :)
i sto mi bode oci hauba,odnosno badlook od samog pocetka,valjalo bi da ga uklopis sa ćoškom blatobrana, da ne strši ovako, i da se bar moze ovdje gdje se far i maska spajaju malo udubiti,da prati fino liniju, ovo mi bas nekako bode oči, ostalo je sve:cool:

Jbg.mislio sam onaj tribal da uradim medjutim svi mogu i svi hoce al niko ne garantuje da ce onako ispast jbg.one boje :icon_rolleyes: al znaci svi bi pare da uzmu al nece da odgovaraju za svoj poso :icon_smile: kratko receno bosanska posla :icon_smile::icon_smile: A to sa haubom sam pokupio od jednog audia isto svidilo mi se tako jbg.s prijeda izgleda mocno skroz al sa strane malo je klempavo sto jest jest :) al jbg.ne vozim ga u stranu :lol: vecinom naprijed ga vozim :icon_smile:

Samo vi pisi te a ja cu vama na svaku odg. kad budem imo vremena :) :) :)

Maestral je napisao(la):
Ma bruda , ništa ne slušaj extra je bgm samo ti radi po svome što si zacrto radiš auto po svom ukusu , jest ono svako ima pravo na svoje mišljenje al tako je kako je. ;) aBd 26.05 vidimo se u Lukavcu :icon_smile:

Nego levat jesil vidio da je kisa 26-og :icon_confused: ako bude padanja ne dolazim znaci al otom potom dogovorit cemo se u ned. staj kud je ;)
 
Član
Ne možemo gledat kako je urađeno na Golfu, jer on clean/ oem look i njemu stoje ove drečave boje, a ovaj audi je extrem look i na njega bi nešto gotivnije jer na ekstremnom autu drečeva boja... je previše...

poput ove boje
attachment.php
 
Top