Audi A 5

Audi A 5

Član
Evo da odgovorim brzinski na neka pitanja:icon_smile:

@Astra
što se tiče A5 modela mislim da se tu nema šta previše da priča.Auto koje je što se tiče dizajna osvajalo mnoge nagrade i još uvjek po meni jedno od ljepših auta koji je dostupan ''običnim smrtnicima''
Motor CR,dokazano dobar,unutra nečujan.Auto još nije razrađeno pa nisam testirao krajnje granice ali sudeći po ovome do sada isto tako ocjena 10:cool:
Kvalitet unutrašnjosti-pa auto novo...nema još uvjek ništa da kucka,lupka,škrpi:lol::lol: Šalim se ,ali eto kad postavim slike vidjet ćete o čemu se radi.Meni je teško dati neki svoj sud o tome ili da ga poredim sa nekim drugim autom,jer u porodici i druga 2 auta su Audi osim Golfa,tako da...
Eh sad...osjećaj u vožnji...OGROMNA razlika između njega i Audija A4-B8...ali baš OGROMNA.Pošto je B-8 ostao u porodici,mogu iz prve ruke da vidim i osjetim tu razliku,koja se odmah i osjeti čim sjednete u A5.Ipak ima tu jedan viši stepen naglašenosti sportskog duha,podvozje drugačije,preciznost upravljača,jednostavno se stopiš sa autom,dok recimo osjećaj sa B8 nije takav...

@Nexus
Mogao si možda da ga vidiš jer je ssvega 3 sata bio u salonu,tj. dok nisu mu uradili servis,poskidali zaštitne folije i oprali ga...završavali pranje,ja dolazim po njega...:icon_biggrin:

@aServis
Uzeo ga u Tuzli,i ovo mi je treće auto uzeto kod njih.Inače zakleo se prije par godina da moj dinar neće nikad više ni za najmanju sitnicu otići u Jelića,ASA niti Quattro.Strašno loše iskustvo imam sa ovim pobrojanim,tako da i kad čepove za šarafe uzimam za alu felge,uzimam ih u Interautu,ne dam pare ovim pobrojanim čobanima:icon_smile:
Ovaj Audi me je izašao 7 hiljada jeftinije u odnosu npr. na isto vozilo u ASA-Sarajevu...tako da mislim svaki komentar je suvišan...
A to da su u Interautu nagodni,pa jesu većinom,mada ima izuzetaka :lol: Ima menadžer prodaje sa kojim se dogovorim u dvije riječi.Ima drugi menadžer prodaje sa kojim se ne mogu nikako dogovoriti:lol:.Kad sam htio da uzmem Q5,nisam se uspio dogovoriti...
Usput rečeno uzeo ja prije par godina Audija B7 kod Jelića.Auto VRH sa opremom bilo.Čak mislim da je bio jedini Audi koji je u BiH imao karbon na/u sebi fabrički ugrađen.Platio ga baš ono cifru...Došao poslije 1,5 godinu kod njih,sa pređenom kilometražom od 44 hiljade,opcija bila staro za novo,i oni mi procjene njega 26 hiljada :lol::lol:.Tad Golf 5 polovan bio 33 hiljade.I tad su me ponizili,tako da je tu sva priča automatski se završila

@ArminM
Eto poslušah te :D
 
Član
sjajan wagen. da je quattro, bio bi još bolji. :icon_biggrin: nek' te dobro služi. ;)

p.s. da dodam koju o ASA autu;
U Martu prošle godine, htio sam da mijenjam svog G5 (2008., 1.9 TDI, Trendline na satu imao 17.000 km) za G6.
procjene vrijednosti mog vozila su bile:
ASA auto - 20.000 KM
AC Quattro - 25.000 KM
Nipex - 26.000 KM
 
Član
drug, extra auto nek je sa srecom... pretpostavljam da je 2.0tdi 170 konja? bar ovako po auspuhu koliko mogu zakljucit, drug ima 2.7tdi multitronic ista boja i auto leti... daj nam jos koju sliku unutrasnjosti, sta ima od dodatne opreme i ako ti nije frka cijenu na pm... jos jednom nek je sa srecom i da se navozas, nimalo ne sumnjam da ces uzivati, osjecaj za volanom u ovakvom autu je neopisiv ;)
 
Član
Extra, A5 mi je trenutno najljepsi Audi jos u bijeloj boji :)))
jel 3.0 tdi ? ako jeste mjera je sta ce ti vise ;)
 
Jedan od najdrazih Audi-a.Da je moj ja bih mu ovakve cizme obuo
http://www.lltek.com/PRS_bin/prs_147_a5s5_lambodoors/rie_a5_s5_8b_coupe_front_3quarter_zz.jpg
 
Član
Nije ni ovaj dostupan kako ti kazes "obicnim smrtnicima", al hajde..

Sretno u daljem sređivanju
 
Član
GaRGa je napisao(la):
Extra, A5 mi je trenutno najljepsi Audi jos u bijeloj boji :)))
jel 3.0 tdi ? ako jeste mjera je sta ce ti vise ;)

Kako možeš pitati gluposti a voziš Audija, 3.0tdi je obvezan s quattrom i izlazi su na obe strane.


Lex čestitke, vozilo je Hell Yeah. Sretno
 
Top