audi 100 c4 2.3

audi 100 c4 2.3

Član
nakon prodaje moga staroga stroja 100c3:icon_sad:,kupio sam 100 c4 93gp. 2.3benzn-plin 98kw,sa felugama 215/555-r16,i u ocuvanom stanju...sta da kazem nego da sam zadovoljan,zao mi je sto nije quattro ali nema veze...pa evo malo slicica
viewer.php
[/URL][/img]
viewer.php
[/URL][/img]
viewer.php
[/URL][/img]
viewer.php
[/URL][/img]
viewer.php
[/URL][/img]
viewer.php
[/URL][/img]
viewer.php
[/URL][/img]
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Fin je, ima li kakvih planova?

mislio sam ili karbon na krov ili ofarbati krov u crno,mozda poslije hauba i farovi od a6 c4...a najvise bbi volio kad bi negdje ispao motor rs2 da ga grunem u njegga ili od c4 s4 2.2t...to mi je najvaznije
 
drale je napisao(la):
sandy_mo je napisao(la):
Fin je, ima li kakvih planova?

mislio sam ili karbon na krov ili ofarbati krov u crno,mozda poslije hauba i farovi od a6 c4...a najvise bbi volio kad bi negdje ispao motor rs2 da ga grunem u njegga ili od c4 s4 2.2t...to mi je najvaznije

To je vozilo za vijeke vjekova. A tek taj motor 2.3 (nepoderivo!). Ako te sluša taj motor, a vjerujem da sluša, ne bih ni pomišljao ubacivat nešto drugo u njega, sasvim je dovoljno jak za tu masu auta.
 
Član
Dobar audi,ja sa sam na tvom mjestu stavio bih carbon ili mat crnu foliju preko krova jer ako se kasnije predomislis lako ju je skinuti. :cool:
 
Član
znam da je karbon ljepsi i moze se skinuti ali ako slabo majstor uradi onda se smrezura nekako mi je sigurnije ofarbati....a znam da je to najbolji motor ali s masina je s,i to mi je zelja pa kad tad....vuce on nema sta,ali je on tezak 1540kg,a tek kad uhvati zalet onda vuce kao lud:cool:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Ova linija Audija je odlična. Motori tromi ali nepoderivi. Zabava počinje tek sa 2.8 quattro;)

nisu oni tromi,ali nisu znaci nesto ni preagresivno,njegova vuca krece tek sa 100km/h ili 130km/h kada se stisce drug prag gasa i otvara se velika dizna..naravno onda vise i trosi,ali naj lakse opisati ovo auto je da je to auto najvise za putovanja...ne sad nesto agresivno...a i ti kazes za 2.8 idu oni strasno ali isto ne kao sto bi se nadali,a tome razlog je 12v umjesto 24v,ali je potrosnja za ne povjerovati;)
ali kod nas se nema negdje tako brzo ni vozit...
 
Top