Astra Zenica PIMP

Astra Zenica PIMP

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

JD.

Član
RE: Stigle felge

Pike_gti je napisao(la):
ma ja bi isto iso na 45 i opruge... al ivoak ionak ces morat opruge povisoko je auto pravo...

to takodjer nije dimenzija za ove astre i izgledalo bi jos gore, rupa bi bila jos veca.

ovo mu je prava dimenzija pa izgleda kako izgleda.

a ako spusti auto bolje ce mu izgledat na ovim gumama nego na tanjim jer ce mu ostati manji razmak izmedju gume i blatobrana...
 
Član
RE: Stigle felge

JD. je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
ma ja bi isto iso na 45 i opruge... al ivoak ionak ces morat opruge povisoko je auto pravo...

to takodjer nije dimenzija za ove astre i izgledalo bi jos gore, rupa bi bila jos veca.

ovo mu je prava dimenzija pa izgleda kako izgleda.

a ako spusti auto bolje ce mu izgledat na ovim gumama nego na tanjim jer ce mu ostati manji razmak izmedju gume i blatobrana...

Ima i tog, posto je bas povelika rupetina. Nisam ni primijetio da je 205/50 dok Astra sam nije rekao.
 
Član
RE: Stigle felge

fino su legle vala...lijepo auto izgleda...sretno s njim, ja dalje ne bi nista diro...
 
Član
RE: Stigle felge

hvala hvala,to je bilo to sto se tice tuninga na ovom autu ,sve ostalo je suvisno... htio bi jos samo prednji opc branik i xenone u maglenke :D ali vjerovatno od toga nece biti nista
 
Član
RE: Stigle felge

aham onda moja greska za dimenzije, al sto se tice opruga morat ces ga malo spustit izgledat ce puno puno bolje... ove su felge meni extra i extra su ti sjele na auto... cuvaj ih i pazi di parkiras ovakve se stvari kradu svakodnevno... :)
 
Član
RE: Stigle felge

promijeni mu jos prednji branik...stavi od OPC i stavi manje retrovizore i bice extra!!!
 
Član
RE: Stigle felge

podzemna garaza,moras proci pored 1 cuvara,pa pored rampe,pa dole,ima video nadzor,i ista procedura za izlazak.. Mislim da se ne isplati ,nisu od zlata :)
 
Član
RE: Stigle felge

Evo bolida po noci,samo cu reci PIMP...
20072008236au1.jpg

20072008237nc3.jpg


Po danu:
picture026hb7.jpg

picture050xp1.jpg


I klip kako se rimsi spinaju :)
http://www.youtube.com/watch?v=Uv27Jztz5SM

pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top