Astra Turbo

Astra Turbo

Član
Rekao sam ti da je auto ispao extra ;) svaka cast jos samo neke fele cool nabaci i to je to a ko ti ja tako lijepo slikao auto i sam ga nebi bolje uslikao :cool:
 
Legend
predobro,super je prednji kraj ispao nema sta ....motorizacija je za pozeljeti , jedino sto fali,....a 100% i tebi ...... neke masivnije felge da sve ovo dodje do izrazaja , svaka cast za auto,samo naprijed ;)
 
Član
hvala hvala..fele su u pregovorima...jos u planu da se zavrsi auspuh i cip kod Matavulja ako budu finansije dozvoljavale...
 
Član
bas je dobro legao ovaj branik, istina da ona mrezica i nije nesto, bar preko slika i ne izgleda nesto posebno, ali sta je tu je, branik je dobar, sto jest jest, ova joj boja lezi samo tako;)
 
Član
Premocno auto odlicna boja a jos bolja masina :cool:

I ovaj branik je super ispo na kraju kak je izgledo u pocetnoj fazi radova ;)

Eto jos kakve 18'' i mjera ;);)
 
Član
Ovaj branik mi ne lezi nikako.
Ali sebi si ga pravio i ne sumnjam da ti izmami osmjeh svaki puta kad je pogledas:cool:
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
momire druze ovu si mi astru u zamjenu davao bar 5,6 puta:lol:
:icon_exclaim: nije los autic,, samo felge vece;)

gledao sam ti garazu i uopste se ne sjecam tvog golfa,a kamoli da sam ti nudio zamjenu...sto ne znaci da nisam, mozda sam upitao,ali da sam ti dosadjivao 5-6 puta valjda bi se sjetio... :lol:


farovi su ispolirani odavno i komplet auto ali nisam bio tu pa nisam stavljao slike,napravljen je jos jedan branik za betonku kabrio iz bl i smontirarn cuci kao saliven :icon_biggrin:...
sutra slikanje i kacim odmah
 
Top