Astra H 1.8 GTC - OPC Line

Astra H 1.8 GTC - OPC Line

Član
Pozz svima ... Napokon sam se i ja ponovio, hB. U pitanju je Astra H 1.8 103kW, kraj 2008.g., 65.000km, Cosmo oprema. Ugradjen mu je plin prije 10ak mjeseci u Autokuci Simanic i na autu ima par kozmetickih sitnica (par malih udubljenja, falio je lijevi poklopac retrovizora koji sam kupio i prelakirao, malo napuknuce na prednjoj karambolci) Sve u svemu zadovoljan sam autom, hB.
Evo i slikica:
p0v8j.jpg

8wku8k.jpg

dmsf0x.jpg

2uz43kl.jpg
 
Član
Neka je sa srecom. Gledao je na piku, nije bila puno para. Sredi sitnice i imas auto za kojim ce se svatko okrenut :)
 
Nek je sa srecom cuo sam da si ga ti uzeo , valjda ti ga nece devastirati kao sto je bivsa bila :D Bas me zanimalo nisam stigao da pitam proslog vlasnika , sta je ono zaljepljeno na suvoacevoj strani na bocnom zadnjem prozoru crna traka neka na kederu?
 
Član
Nek je sa srecom cuo sam da si ga ti uzeo , valjda ti ga nece devastirati kao sto je bivsa bila :D Bas me zanimalo nisam stigao da pitam proslog vlasnika , sta je ono zaljepljeno na suvoacevoj strani na bocnom zadnjem prozoru crna traka neka na kederu?

Ogulio se crni lak pa on stavio crnu traku da se ne vidi i to na obje lajsnice. Uglavnom preko vikenda sam skinuo te lajsne, zgulio vodobrusnim sve, nanio primera, presprico i lakirao. Na kraju malo Sonax polir paste i sad izgleda kao novo :D

Hvala narode :)

EDIT:
Gdje kupiti metlice za aero brisace i koje? Nasao sam u Motorexu i po pumpama ali sa tvrdim PVC dnom i te mi ne odgovaraju...
 
Poslednja izmena:
Odlicno samo je nastavi uredzivati , ako ti bude trebao maistor da ti popravi ostecenja na braniku javi se mada svaki lakirer ti to moze prije farbanja odraditi koliko sam vidio nije veliko ostecenje
 
Član
Od opela ovo auto stvarno gotivim..volio bi ga imati u svojoj garazi.i izgled i motor i sve meni prelijepo..
 
Top