Astra G 1.8 16v sport

Astra G 1.8 16v sport

Član
fino fino, nemoj je ukenjat crnim felama, posebno ovim koje su sad na njoj, neke druge bi mozda i isle u crno, ali ove ne
 
Dobro dobro,crne fele su samo bile prijedlog :icon_biggrin: budem sto sta drugo planirao onda,ako mi lee dadne štope :cool:
 
Član
Fina astrica pravo, masku bez znaka, stope u crno, bar ti to nije skupo, a mnogo ce promijeniti auto .... Sretno u daljim radovima :cool:
 
Hvala Hvala ;) u utorak cu narucit masku bez znaka i malo oko stopa se proigrat,mozda i zatamnim odmah...i trebam nabavit 2 ubodne plave za brzinomjer. Jedna mi radi kako treba ove 2 malo prekidaju pa ako itko zna gdje bi mogo nabavit nek javi ;)
18092011638.jpg
 
˝sam svoj majstor˝ Sad neznam kako ce ispast,mislim da na jednoj ima jedna mala packa.Pa cu vidjet da to popravim ako bas upada u oko kad nabacim stope :icon_question:
prvo prajmer iako neki kazu da ne treba
21092011654.jpg


dobro je tko je radio :D
21092011655.jpg
 
0g1 je napisao(la):
ocel ti to svijetlit ?
btw fina astrica

pa vise njih je ovako zatamnjivalo i sve je ok :icon_biggrin:
sutra ako stignem i stakla zatamnim :icon_biggrin:

@sarajlic-znam da sam mozda malo previse al i htio sam da budu skroz crne...a sad vidjet cu ujutru kakve ce bit ;D
 
Početnik
StreetballeR je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
ocel ti to svijetlit ?
btw fina astrica

pa vise njih je ovako zatamnjivalo i sve je ok :icon_biggrin:
sutra ako stignem i stakla zatamnim :icon_biggrin:

@sarajlic-znam da sam mozda malo previse al i htio sam da budu skroz crne...a sad vidjet cu ujutru kakve ce bit ;D
Transparentni t je takav da dok se susi on dodatno tamni a vidim na lsikama su vec dooosta crne.Iako je to tvoj izbor i ukus ali msm da ti za sigurnost nije dobro jer tesko ce ti se uocavat zmigavac i sl a i mozda sa murijom imadnes probl.No postavi nam slike sutra ;)
 
malo se po danu slabije vidi al dobro je to ja nikad nisam imao problema sa murijom a dugo su bile zatamljene ,evo slike

 
Top