ASTRA 2.0_16v SPORT

ASTRA 2.0_16v SPORT

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
RE: ASTRA 2.0_16W SPORT

fina je,samo mi se ne sviđaju toliko stope,naljepnica na sajbi i da stavis kakvu mrezicu malo jacu il tamniju na spojlere:cool::cool:
 
Član
RE: ASTRA 2.0_16W SPORT

marko_v je napisao(la):
fino izgleda astrica ;) ;)

hvala druze trudijo sam se al trebala bi jos bolje da izgleda imam jos neke planove sam ako se mgnem ukopiti pa stoga svaki predlog bi dobro dosao

CoL3-99 je napisao(la):
fina je,samo mi se ne sviđaju toliko stope,naljepnica na sajbi i da stavis kakvu mrezicu malo jacu il tamniju na spojlere:cool::cool:

stope se meni bas svidele a mrezica je jaka i crnoj je boji al neznam ni sam sto se tako slabo vidi na slikama a i mene se sad naljepnica nesvidja lose je odradjena nije po mom ukusu al bice bolje
 
Član
RE: ASTRA 2.0_16W SPORT

ni prednji branik nije bas po mom ukusu al to sam ja dok su stope katastroficne...al u biti respekt za trud;)
 
Član
RE: ASTRA 2.0_16W SPORT

nodiash je napisao(la):
ni prednji branik nije bas po mom ukusu al to sam ja dok su stope katastroficne...al u biti respekt za trud;)

jbg svako stavlja sto mu se svidja ima vremena mozda i bude neke bolje
 
Član
RE: ASTRA 2.0_16W SPORT

Poskidaj sve ove oznake pozadi i stavi kakav lonac(roru);)
Kakve su feluge,enterijer??:icon_smile:
 
Član
RE: ASTRA 2.0_16W SPORT

naljepnica preko sajbe ona gore mi se ne svidja, branici su kul, kakve su ono maglenke? radije stavi orginalne, i stope mi se ne svidjaju... al je fin auto, fina boja
 
Član
RE: ASTRA 2.0_16W SPORT

panajotis je napisao(la):
:cool:Kakve su felge? Jedino mi se stopke crne ne svidjaju ostalo supfele

fele 16

Astra je napisao(la):
naljepnica preko sajbe ona gore mi se ne svidja, branici su kul, kakve su ono maglenke? radije stavi orginalne, i stope mi se ne svidjaju... al je fin auto, fina boja

bice bolja naljepnica a maglenke pa mozda i stavim orginalne

Astra je napisao(la):
naljepnica preko sajbe ona gore mi se ne svidja, branici su kul, kakve su ono maglenke? radije stavi orginalne, i stope mi se ne svidjaju... al je fin auto, fina boja

naljepnica ce biti druga maglenke mozda i stavim orginal al stope su meni bas cool

Nexus je napisao(la):
a jesi ga i sliko,de ga slikaj sa strane

neznam dali imam neku sa strane u kompu ako bude stavicu

marko_v je napisao(la):
stavi par slika kako izgleda sa strane i unutra :icon_biggrin:

sa strane mozda i bude a untrasnjost tesko nisam tu pa tako da i auto nije samnom

M A R E X je napisao(la):
Poskidaj sve ove oznake pozadi i stavi kakav lonac(roru);)
Kakve su feluge,enterijer??:icon_smile:

naravno druze sve se to skida i rora dolazi al tek u decembru sad nisam tu jbg
fele su 16 a enterijer ces vidjeti tek u dec nemozem pre jbg
 
Super Moderator
RE: ASTRA 2.0_16W SPORT

pa ovako ja ne volim te spojlere i tako to al nije lose eto
recimo prednji branik nekako presirok a u sredini prazan a dobro bi izgledo kad bi mu recimo intercooler stavio :cool:
obavezno kakav auspuh da ti popuni malo zadnji kraj a stope i naljepnica ne valjaju
svaka cast na trudu a masina je prica sama za sebe ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top