Astra 2.0 DTI 16v

Astra 2.0 DTI 16v

Član
Ukratko, corsa prodata zbog brojnih kvarova i kupljena astra :)
Astra je 2000god. posjeduje elegance opremu : klima, prednji el. podizaci stakala, el retrovizori, centralno-daljinski, kozni volan, mahagoni, cd-changer, podesavanje volana po visini i dubini, komande na volanu, board comp., podesavanja vozacevog sjedista po visini, maglenke, alu felge 15" itd itd
Motor je 2.0dti 16v 74kw, ide sasvim fino i sa potrosnjom sam vise nego zadovoljan :)
Nesto od planova: xenoni kako u farove tako i u maglenke, presvlacenje sjedista kombinacija koza platno, unutrasnje led osvjetljenje kao i osvjetljenje zadnje tablice i jos neke sitnice...
Uz auto sam dobio 4 nove sava ljetne gume 195/60 R15 na alu felgama i 4 nove zimske sava gume iste dimenzije, ali bez felgi...tako da ako ko ima da prodaje 5*110 15" celicne nek se javi na pm :))
[attachment=36637][attachment=36638][attachment=36639][attachment=36640][attachment=36641]
 

Prilozi

  • 5.JPG
    5.JPG
    134,6 KB · Pregleda: 58
  • 3.JPG
    3.JPG
    111 KB · Pregleda: 50
  • 6.JPG
    6.JPG
    98,6 KB · Pregleda: 39
  • 1.JPG
    1.JPG
    106,4 KB · Pregleda: 99
  • 4.JPG
    4.JPG
    112,2 KB · Pregleda: 50
welcome to the family , ako budes stavljao xenone u fabricke farove javni se da zamjenimo djekove jer ja hocu da vratim obicne sijalice a ti ces ih morati rezati pa da to ne radis dam ti ja vec izrezane ;)
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
welcome to the family , ako budes stavljao xenone u fabricke farove javni se da zamjenimo djekove jer ja hocu da vratim obicne sijalice a ti ces ih morati rezati pa da to ne radis dam ti ja vec izrezane ;)
Zar ima i te zaj*bancije rezanja :S ?
i zanima me sta mislite o skitanju oznaka (slova) sa gepeka? Da li ce ljepse izgledati? Na corsi sam skidao i ispalo je super, a nisam do sada vidio astru bez oznaka ili nisam zagledao :S
 
ma ja moras odrezati onaj djek jer nije previdjeno da se stavlja u te farove xenon pa se malo inprovizuje :) ,a sto se tice oznaka puno je bolje ja sam skidao sebi s dizela takodje i s OPC-a samo su opc oznake ostale , vidim da ti fali jedna na vratima na lajsni ili ne vidim dobro :D
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
ma ja moras odrezati onaj djek jer nije previdjeno da se stavlja u te farove xenon pa se malo inprovizuje :) ,a sto se tice oznaka puno je bolje ja sam skidao sebi s dizela takodje i s OPC-a samo su opc oznake ostale , vidim da ti fali jedna na vratima na lajsni ili ne vidim dobro :D
Fali jedna, sa jedne strane pise elegance sa druge nema :)
 
Član
fina astrica druze nema sta nek je sa srecom i da se navozas a sto se tice celicni felgi jbg ja nema ali imam alu 16 pa ako si zinteresovan javi se pozzzzzzz
 
Član
Super astrica, ne svidja mi se ova imitacija drveta kod opela imam u ja u vectri(u malo blazem obliku) ali jbg...sta je tu je. Deluje jako ocuvana, nek je sa srecom;)
 
Član
dellas je napisao(la):
Super astrica, ne svidja mi se ova imitacija drveta kod opela imam u ja u vectri(u malo blazem obliku) ali jbg...sta je tu je. Deluje jako ocuvana, nek je sa srecom;)
Ni meni se ne svidja i vjerovatno ce ic u carbon foliju :)
 
Top