ASTEROID

ASTEROID

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Asteroid - color shema odabrana ...

Citam ove vase komentare, razmisljam i skontam da ni sam ne znam ni sta hocu, ni sta radim. :icon_question:

Malo me uhvatila dosada, a auto svakako mora na farbanje, pa sam htio da izmislim toplu vodu i da nije vas vjerovatno bi se dobro zaj... Hvala svima koji su me i podrzavali u novim idejama, a hvala i onima koji su me odgovorili ...

Skontao sam da ne treba nista da diram, ni kombinaciju boja, a naljepnica-tuning ipak nije za ovog auta ...

Kombinacija boja dakle ostaje ista, samo crna ce da dodje malo drugacija, sa malo krupnijom granulacijom, a narandzasta ce dobiti eventualno malo vise perle. A onda cim prva kisa padne auto ce u garazu, a kamoli da vidi snijega i onog kamenja po cesti :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Legend
RE: Asteroid - color shema odabrana ...

ajd vala drago mi je da neces lijepiti one budalastine po autu,znam da radis auto za SR ali s onim naljepnicama neces dobiti nista vise konja:D
 
Član
RE: Asteroid - color shema odabrana ...

Nexus je napisao(la):
ajd vala drago mi je da neces lijepiti one budalastine po autu,znam da radis auto za SR ali s onim naljepnicama neces dobiti nista vise konja:D

Ma ne radim ga ni za koje takmicenje, samo sam htio da malo vise podsjeca na trkaca auta... ali u svakom slucaju nisu naljepnice za njega, a jos veca bi greska bila ofarbati ono na autu, pa kad dosadi (a dosadilo bi brzo) onda je belaj ...
 
Član
RE: Asteroid - color shema odabrana ...

:D

preprao se da mu necu zavrsiti masinu pa okrenuo plocu :lol:
 
RE: Asteroid - color shema odabrana ...

mtopic je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
ajd vala drago mi je da neces lijepiti one budalastine po autu,znam da radis auto za SR ali s onim naljepnicama neces dobiti nista vise konja:D

Ma ne radim ga ni za koje takmicenje, samo sam htio da malo vise podsjeca na trkaca auta... ali u svakom slucaju nisu naljepnice za njega, a jos veca bi greska bila ofarbati ono na autu, pa kad dosadi (a dosadilo bi brzo) onda je belaj ...

Nadam se da s ovim nisi mislio omalozavati moj rad koji treba uskoro da zaživi jer ipak svak ima svoj ukus neki su rekli da je lose neki da je extra ja mislim da je isto tako perverzija dobro pa cemo vidjeti kad se uradi , a ovako tebi na autu kao sto sam rekao bi bilo dobro ono sto si vec postavljalo ona blaga linija uz prozor samo da je isprekidana nesto kao na EVO-u iz 2F-2F , Poz i sretno u daljim radovima
 
Član
RE: Asteroid - color shema odabrana ...

Uh moci ce mnogi mirno spavati sad kad znaju da nece nis mijenjat na autu, ovaj izgled je vec prepoznatljiv i ima svoju pricu a odlicno joj stoji steta bi bilo pokvarit ovo :cool:;):icon_smile:

Jos da su ostale i felge ove :cool:
[attachment=20880] [attachment=20881]
 
Član
RE: Asteroid - color shema odabrana ...

Pravo ce ovo bit,sa strane dobro odradene kocke....a fele su prica za sebe..............:cool:
 
Član
RE: Asteroid - color shema odabrana ...

jaha je napisao(la):
Pravo ce ovo bit,sa strane dobro odradene kocke....a fele su prica za sebe..............:cool:

heh ajd malo citajte postove nece cojek radit ove kocke i nije ni uradjeno samo je probo u PS kako izgleda ....:icon_smile::lol:
 
Član
RE: Asteroid - color shema odabrana ...

mtopic je napisao(la):
Citam ove vase komentare, razmisljam i skontam da ni sam ne znam ni sta hocu, ni sta radim. :icon_question:

Malo me uhvatila dosada, a auto svakako mora na farbanje, pa sam htio da izmislim toplu vodu i da nije vas vjerovatno bi se dobro zaj... Hvala svima koji su me i podrzavali u novim idejama, a hvala i onima koji su me odgovorili ...

Skontao sam da ne treba nista da diram, ni kombinaciju boja, a naljepnica-tuning ipak nije za ovog auta ...

Kombinacija boja dakle ostaje ista, samo crna ce da dodje malo drugacija, sa malo krupnijom granulacijom, a narandzasta ce dobiti eventualno malo vise perle. A onda cim prva kisa padne auto ce u garazu, a kamoli da vidi snijega i onog kamenja po cesti :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
Najpametnija moguca varijanta od svih!!!!!!!! :cool: :cool: :cool:
 
Član
RE: Asteroid - color shema odabrana ...

2 Dragon ... Nema pojma da sam htio omalovazavati niciji, pa ni tvoj rad ... samo sam se skontao da bi bila greska, jer znajuci sebe, meni bi to dosadilo za 15 dana i onda ne bi znao sta cu ...
Tebi max respect za tvoja kolica i vidio sam onu sliku ... izgleda pravo dobro ... a s obzirom da se tebi svidja, meni je jos draze! Samo napred!

2 SM ... sta cu ... nije mi bilo druge ... ili se predomisliti ili se "vucarati" ovako na 1.2 bar-a ... :lol:

2 Default ... hvala za + ;)
 
RE: Asteroid - color shema odabrana ...

predpostavljao sam da je tako ipak smo mi stara raja al nikako da popijemo tu pivu i cevape , a znas da i ja balim za tvojom vozilicom iz vise razloga a posebno sto je OPEL :cool::cool::cool:
 

IGY

Član
RE: Asteroid - color shema odabrana ...

i sto izvuce te slike sto sam ja slikao
jos felge za kojim placem,Mirso nikad ti necu oprostiti sto ih zamjeni :icon_sad:
 
Član
RE: Asteroid - color shema odabrana ...

sa uzivanjem procitao ove 24 stranice....max postovanje....za sve izvrsene radove i svu srecu u buducim radovima...hehhee
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top