Ascona C--ubaceni sub i amp

Ascona C--ubaceni sub i amp

Legend
RE: Ascona C--neke nove sitnice

fin posao druze, mogao si ga malo i spustit mozda, da ove felge bolje dodju do izrazaja, ako nista skrati opruge malo, dok ne mognes uzeti neki bolji ovjes ;)
 
Član
RE: Ascona C--neke nove sitnice

@ .nOKe - hvala druze, a nije problem skratiti opruge, uradio bih ja to ali mogu samo prednje, zadnje se suzavaju na oba kraja tako da bi se one morale grijati, a to mi se ne radi, ali jbga mislim da cu pokusati i sa tim pa sta bude. A ako kad naleti kakav ovjes, a da sam ja pri parama uzeo bih ga. Ali zasad ide kolko para tolko i muzike, i btw sace registracija tako da :D
 
Član
Danas se radilo na ubacivanju sub-a i pojacala u Asconu, sub je Pioneer Impp, a pojacalo Kenwood KAC 606, nista prejako, meni taman. Oboje mi je stajalo u sobi otkad je brat izvadio iz auta i meni prodao za neke sitne pare:D Nisu svi kablovi upotrij*ljeni jer nije bilo potrebe dok su neki drugi slucajno dospjeli na ovu jednu sliku. Lagano je sve radjeno, ja provukao sve kablove po autu i kasnije mi je komsija pomogao da se to sve fino spoji (thnx to vlado_jaje80). Evo ima i jedna slika kako to sad izgleda samo nako spojeno da se proba. Moram to jos fino spakovat sve gdje treba i vratiti sve plastike u auto. Bilo jos drugih obaveza danas pa se nije sve stiglo
 

Prilozi

  • 13052010.jpg
    13052010.jpg
    101,3 KB · Pregleda: 7
  • 25082010.jpg
    25082010.jpg
    123,6 KB · Pregleda: 12
Član
fina ascona,fino izgleda, bogami ih je malo na putevima da izgledaju i priblizno kao tvoja. Skoro svaku koji vidim ima rupa po podu, u vratima i tako to. Ima jedna kod nas u gradu,da je vidis ranio bi se,pokusat cu da je uhvatim negdje,da je slikam pa cu postavit. Svaka cast za ovu tvoju,pravo fino izgleda,kultura;);)
 
Top