Aprilia SR 50 Ditech

Aprilia SR 50 Ditech

Član
Evo nova igracka u garazu stigla,
Aprilia SR 50 Ditech 04' 5kw, Leo Vince ZX, vodeno hladjenje, diskovi naprijed nazad...




 
Član
lijep skutercic, ja sebi mislio RS 50 uzeti na ljeto... :D

kako ide taj tvoj, max speed i tako ??
 
Član
Max brzina je 95km/h ide ludo, jbg 5KW ima sto je vise nego obicno, a da druze stala je u Corsu i to citava,
samo nisam mogao uklopit gepek dole u bravu a skroz se mogao zatvorit :D kazem ja vama da moze stat hahah
 
Član
outrage drug,uzeo si dobar skuter,to mi je od jarana,bas sam ga sad u nedelju vozao ;)
i da zaboravi napisat nisi je skupo ni platio :)
 
Član
Momci su ekstra, jbg kad ljudi znaju cuvat stvar, ja prezadovoljan i da vrijedi motor tih para sigurno ;) hvala drug
 
Član
Outrage je napisao(la):
Momci su ekstra, jbg kad ljudi znaju cuvat stvar, ja prezadovoljan i da vrijedi motor tih para sigurno ;) hvala drug
da,neznam jesu li ti pricali ali na tom skuteru je sve promjenjeno,orginal dijelovi,dao je momak para i para i sigurno je skuter ko čvoka,zato ti sad zavidim jer ga vise ja ne mogu vozat :D
 
fin motor nema sta imo sam vise komada tih sr i nitro ili airox su motori naj stabilni sto se tice za krivine sam taj motor ima problem sto je anspric jos nasa goriva tu uff vidi pa to preradi na karburator dok ti nisu poceli problemi inace anspric ne trisi nista al bolje preradi ga na karburator i miran si.
 
Član
Ma samo kvalitetno ulje i nesipat svugdje gorivo i odlican je on ;) nebi trebalo bit problema, imam poznanika sa ovakvim ditech motorima pa nemaju problema ;)
 
Član
ja gledam poznat mi motor, mislim da si se usrecio totalno, imao sam priliku da se vozim na ovom motoru, i da gledam kako ga bivsi vlasnik vozi, definitivno extra motor, ja da sam imao para ja bih ga kupio prije tebe sigurno, ali tvoja sreca
neka bude sa srecom, pa mijenjao i za bolji:icon_smile:
 
Član
koji su ovdje vozili taj motor :D svako drugi ga je vozio,moracu i ja,sretno brate s vozilicom cuvaj i pazi se :cool:
 
Top