anti-tuning

anti-tuning

GolfFanatiCars

previse si izaprao mozak sa german stylom

[/quote]

Moguce :icon_confused:
[/quote]


[/quote]

shvati kako hoces ali svaki post ti se svodi na to da govoris german style, vecina te zapamtila po tome, ovaj put si grdno pogrijesio sa ovim bmw-om ;) nisam se mogao suzdrzat da ti ne kazem tako. Dobra je strana to od tebe sto imas dobar pravac ali pocni ti radit na svome tako i ne treba ti veci uspijeh a za druge te boli briga
 
Član
Taj traktor je vrhunski stroj za poljoprivredu i netreba ga skrnaviti sa bmw znakom,mislim da se radi o orginalnom Fergusonu nad kojim je izvrsen antituning.
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Taj traktor je vrhunski stroj za poljoprivredu i netreba ga skrnaviti sa bmw znakom,mislim da se radi o orginalnom Fergusonu nad kojim je izvrsen antituning.
:lol::lol::lol::lol: kruske i jabuke al ja opet u krivu bio on traktor 400puta!:traktor: ferbuson radi strojeve za korist a bnw za masovnu stetu :D
 
Član
nidje veze sa TUNIGOM tako da odma nema veze ni sa antituningom, al neki to nece skontati ni da im 100000 puta ponovis... :icon_cry:
 
Član
edo_benz je napisao(la):
kad god ja udjem u antituning emir vjecito objasnjava razliku :lol: :lol: :lol::lol:

a sta ces, tibor i ja se borimo da barem kad budemo slavili 10 godina rada foruma, raja zna da u antituning ne moze ici neko auto koje nije uopste ni tunirano :lol:

al bogami tesko da cemo sta uspjet postici. mozda da odgodimo ciljeve za jos 10ak god... :D
 
Top