anti-tuning

anti-tuning

Član
436fe0d80dd71c126dd7f6b193b1ff60.jpg
 
Ja bi na ovom kombiju samo proširo ovaj dio gdje tablica ide,da smanjim ovu " prazninu" nekako ,neki drugi prag,samo širi dole da izgleda niže, i kobi grmi . .Imaš slučajno sliku zadnjeg kraja ? ;)
 
S ovim prednjim branikom je po meni anti tunig sigurno, pa ovolike usise nema ni ferari jbt, po meni odudara skroz...

Vidjeo sam neki dan ovde u NS T5 ABT, isti ovakav....
T5_Facelift_Front_DR_01.png

i izgleda skroz ok, zadnji branik i 4 cijevcice nije nesto, ali fino se uklapa i mislim da je mjera za jedan kombi...

ali ovaj Chemnitz VW T5 je po meni poruzan, jedino uz korekciju prednjeg branika mislim da se moze srediti malo, inace evo jos koja slika... LINK
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
Ja bi na ovom kombiju samo proširo ovaj dio gdje tablica ide,da smanjim ovu " prazninu" nekako ,neki drugi prag,samo širi dole da izgleda niže, i kobi grmi . .Imaš slučajno sliku zadnjeg kraja ? ;)

Braniku na ovom kombiju može samo pomoći ovo
sjekira540.jpg
:lol::lol::lol::lol:
 
djordjep je napisao(la):
B.M - Floyd je napisao(la):
Ja bi na ovom kombiju samo proširo ovaj dio gdje tablica ide,da smanjim ovu " prazninu" nekako ,neki drugi prag,samo širi dole da izgleda niže, i kobi grmi . .Imaš slučajno sliku zadnjeg kraja ? ;)

Braniku na ovom kombiju može samo pomoći ovo :lol::lol::lol::lol:

Ovo je ucinkovitije:lol::lol::lol:
macola-max-drvena-drska.jpg
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
http://www.pik.ba/artikal/1262865/polo-1400cc/#detaljno

Imamo pobjednika, bar što se tiče cijene.:lol:

o jbt spejs šip mu nije ravan :lol:
ne razumijem kako ljudi mogu ovako nesta praviti od auta :icon_cry: grahota je to
 
Top