anti-tuning

anti-tuning

Član
Ma ovaj golf je u srebreniku radjen i prodan u Tuzlu kasnije za neke fine pare prije ovoga je bio zlatne boje
felge nisu prodate sa autom i branik je takodje poslije drugi stavljen ovaj je nasao negdje slike na internetu pa napravio oglas i ovi drugi oglasi su mu fake
 
Član
adi187 je napisao(la):
Ma ovaj golf je u srebreniku radjen i prodan u Tuzlu kasnije za neke fine pare prije ovoga je bio zlatne boje
felge nisu prodate sa autom i branik je takodje poslije drugi stavljen ovaj je nasao negdje slike na internetu pa napravio oglas i ovi drugi oglasi su mu fake

ja kol'ko znam ovog mutanta je vozao jedan momak iz zenice,prije dvije godine mislim,Sedin se zvao,tako nekako...
 
adi187 je napisao(la):
Ma ovaj golf je u srebreniku radjen i prodan u Tuzlu kasnije za neke fine pare prije ovoga je bio zlatne boje
felge nisu prodate sa autom i branik je takodje poslije drugi stavljen ovaj je nasao negdje slike na internetu pa napravio oglas i ovi drugi oglasi su mu fake

ma znaju Tuzlaci i Zivinicani Šabana :lol::lol:
 
mostarci, dajte slikajte nam onog kadeta sa svjetlima od golfa 4 i branikom od novog pola :icon_biggrin: :icon_biggrin: vidjao sam ga dole po gradu
nesto me ruzno pogledao kad sam ga ja pokusao sliati, ne znam sta mu bi :D
 
Član
Death_beat je napisao(la):
mostarci, dajte slikajte nam onog kadeta sa svjetlima od golfa 4 i branikom od novog pola :icon_biggrin: :icon_biggrin: vidjao sam ga dole po gradu
nesto me ruzno pogledao kad sam ga ja pokusao sliati, ne znam sta mu bi :D

Ja sam non stop u gradu i nisam ga upratio ? :icon_eek:
 

wkd

Član
ako je to auto koji je bio na Venom meetu u Sarajevu meni se svidja... Realno bolje je uklopljeno nego na pola golf cetvorki u gradu :icon_confused:
 
Top