anti-tuning

anti-tuning

Član
Šta je ovde antituning:icon_question:
Meni se čini ga je ovo orginal Irmcherov branik za Asconu
OPEL%20ASCONA%20IRMSCHER.jpg
 
Član
BART je napisao(la):
" minel i sta joj fali bolje neg da je truhla
:icon_question:

ma noc je pa se ne vidi sva..uslikao sam sprijeda...al kad bi je vidjeli kompletnu,stvarno nije to to...i velikim brojevima sa strane pise 2.0 GSI...i nazad neki spojler...al et ako mislite da nije antituning nek moderatori obrisu...
 
Član
Ma ovu temu treba hitno zatvorit jer 50% slika uopste nije svima antituning i da mi je samo znati te famozne antituning kriterije
 
Član
c0d14c je napisao(la):
Ma ovu temu treba hitno zatvorit jer 50% slika uopste nije svima antituning i da mi je samo znati te famozne antituning kriterije

1fgfg.jpg


recite mi da sam seljo i anticuner,al' meni ova alfa mocna,pravo agresivna :cool:
 
Član
Jebga Shelby, prosla su vremena plastika, usisa i sirokih pragova. Sad dolaze vremena OEM tuninga, suptilnih linija koje se bolje uklapaju u linije auta i mehanickih prerada... Extreme style umire rapidno, sad ulazi u modu styling auta po njegovom karakteru. Barem sudeci po svijetu ;)
 

IGY

Član
pola ovde je extreme a loa vas sto postavite ne znate uopste sta je tuning a sta antituning to je problem
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Jebga Shelby, prosla su vremena plastika, usisa i sirokih pragova. Sad dolaze vremena OEM tuninga, suptilnih linija koje se bolje uklapaju u linije auta i mehanickih prerada... Extreme style umire rapidno, sad ulazi u modu styling auta po njegovom karakteru. Barem sudeci po svijetu ;)

ja odustao :D :cool:
 
Legend
i prije , i sad , i u buducnosti ce biti ljubitelja i EXTREEME tuning-a i OEM tuning-a i ne znam vise kojeg drugog , al vecina ovih postavljenih je nigdje veze s vezom , fuj
 
Član
Uvijek se iznenadim kad pogledam ovu temu..

Zalosno je koliko ljudi tu stavlja slike neke i daje sebi za pravo da pljuje po necijem radu i trudu...bez i malo znanja o tuningu. Ova tema je davno skrenula s puta..
 
Top