anti-tuning

anti-tuning

Član
1. Na mecki ni ja ne kontam sta je antituning, govorim to zato sto ne znam sta znaci onaj natpis na vratima, jer pretpostavljam da bi nam on objasnio ovo blesavo slaganje boja ;)

2. Sta je antituning n agolfu 2-ici, cak mi ovaj lip se cini i nekak ointeresantat, da bi mogao lijepo figurati da je zakucana u zemlju :icon_eek:

3. Odakle i cija je ova Octavia, boja je extra z amoju malu :cool:
 
Član
mislim da je to na mercedesu reklama iako je sasvim nebitno , msm takav bolid staviti u antitunnig to je za Hagga ;)
 
Član
dellas je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
dellas je napisao(la):
Auuuuu, koje nakaze :lol:
:lol: Potpis,pa zar se jos uvjek nekom svidaju bas ovake nakaznosti.

Ne bih nekog da uvredim, ali vidim BO tablice, bio sam u tom delu zemlje ove godine prvi put i mogu samo da kazem da me ne cudi ni malo ovakav "tuninga"...

bilo je par auta iz BO u nedjelju na "Ćuning šou" u Sa,po meni,ono je zesci anti-tuning,mislim na onu ljubicastu dvicu i ono bijelo cudo,za mene je ono potpuni promašaj,dok se nekome svidja...
 
Početnik
tibor987 je napisao(la):
1. Na mecki ni ja ne kontam sta je antituning, govorim to zato sto ne znam sta znaci onaj natpis na vratima, jer pretpostavljam da bi nam on objasnio ovo blesavo slaganje boja ;)

2. Sta je antituning n agolfu 2-ici, cak mi ovaj lip se cini i nekak ointeresantat, da bi mogao lijepo figurati da je zakucana u zemlju :icon_eek:

3. Odakle i cija je ova Octavia, boja je extra z amoju malu :cool:

Antituning je boja,a golf je antituning do jaja,ima 4 ili 5 razlicitih nijansi boje,lip,naljepnicu ferarrija i felge ofarbane profesionalno.

emir_89 je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
sta je antitunning na ovoj mecki :icon_question:

jos je mlad, naucit ce :lol:

cini mi se da je ono neka reklama, najlakse odlijepit foliju. opet raja ne konta "da bi nesto bilo antituning, prvo mora postojati neka vrsta tuninga"

npr neka naljepnica (glupa ili ne) se ne moze smatrati tuningom, ili sam to ja pogresno skonto :D

Budi ljubazan djecace pa nam daj tacnu definiciju tuninga da ne lutamo u tami,otvori nam oci. ;)
 
Ako ti smatras da je onaj mercedes antitunig, onda nemam rijeci . boje jesu na neki nacin drecave, ali se u jednu ruku slazu, bilo bi ljepse da je sav plav, a da krov i gepek ostanu u ovoj bordo nijansi, ali opet . . nemoj ti vise kaciti slike antituniga ziv bio . . . .prelistaj malo temu, one ruske kreacije, pa ces vidjeti sta je antitunig. . . .
 

MTR

Član
mecki ne fali nista osim :

CL inace ne dolazi u ovoj boji i ovo su vjerovatno folije zalijepljene ( vidi se da je bio bijeli po retrovizoru ) , malo su izgleda vjezbali ;)
 
Član
hebo ga belaj, ako je boja tuning onda su sva auta tunirana na neki nacin. neko zalijepi naljepnicu "waooo tuniran". i btw, ako ti nisi u stanju shvatiti razliku izmedju "uraditi par sitnica (bukvalno sitnica)" i tuninga, onda zaista nema potrebe da ti ja objasnjavam sta je tuning...

zivio ti meni i ne petljaj se tamo gdje ti nije mjesto (konkretno u ovu rubriku kad ne znas razlikovati pojmove) ;)
 
Početnik
mecka nije stock a izgleda kao g***o zbog boje,dakle antituning ;) a sto se tice razmjene misljenja izmedju nekih clanova i mene samo cu reci,pobjedili ste. ;)
imagesca0eawux.jpg
 
Član
malojaci je napisao(la):
mecka nije stock a izgleda kao g***o zbog boje,dakle antituning ;) a sto se tice razmjene misljenja izmedju nekih clanova i mene samo cu reci,pobjedili ste. ;)
imagesca0eawux.jpg

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

samo cu se nasmijati. odlicna ti je ta definicija antituninga...
 
Član
hahahhahahhahahhaaa 500kg plastike, 350kg kita............... definitivno medju najjacim, dvojka je mjera, kako ga nije stid vozati ovo sranje,
 
Top