anti-tuning

anti-tuning

Član
Bilo je jos onih par sampionskih komada PZ, PR i KM. Verovatno dole tek stigao fast and furios...ccc, koliko je smesno toliko je i zalosno :icon_rolleyes:
 
Član
ArminM je napisao(la):
nije vidjelo originala,slazem se, mislim da je mario farbao ove fele
extra je on to sredio. Ovaj kadet je bio ja mislim bar 5 puta do sad u ovoj temi

Jbga, ne pratim baš toliko, al lik je iz istog grada kao i ja, i ide u istu školu.
al nema mi ništa draže kad dodje u školu a one selje koje nemaju veze sa tuningom se popale, i fale ga, a auto u kurcu
 
Član
IMG_1000.jpg

hpim28310rx.jpg

slika6.jpg

f_96favd4qlojm_2973124.jpg

Image189.jpg

22102009053.jpg


dsc00469ohw.jpg

dsc00473z.jpg

dsc00650ymh.jpg

img0096nd8.jpg

img0097ia6.jpg

dsc00144lf9.jpg
 
sta sve ljudi postavljaju:icon_cry: naucite [prvo razlikovati antituning od tuninga:lol:
najveca provala je za porshe 911 ili tako neki, kad sam vidio nisam mogao da vjerujem, a ima jos
slucajeva,,
 
Početnik
dzinn16v je napisao(la):
Fico mi se svida...samo bi skinuo ovo sa krova...

Za ficu

:cool:


Ni ova prva stojka nije losa sta malo clean looka i to fino je maskica mu je solidno legla malo modifikovati branik i fin bi on bio !!"

Ali jebiga druze znas nije Germa' Style i odma nemoze proci sto rekao clan "lija" neki dan: " nas bosanski mentalitet samo nek je evropi u supak sto dublje" znas nije bitno sta je lepo nego sta furaju svi!


Ukratko: Gdje svi turci tu i mali mujo !
 
Član
G2_1.6B je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
Fico mi se svida...samo bi skinuo ovo sa krova...

Za ficu

:cool:


Ni ova prva stojka nije losa sta malo clean looka i to fino je maskica mu je solidno legla malo modifikovati branik i fin bi on bio !!"

Ali jebiga druze znas nije Germa' Style i odma nemoze proci sto rekao clan "lija" neki dan: " nas bosanski mentalitet samo nek je evropi u supak sto dublje" znas nije bitno sta je lepo nego sta furaju svi!


Ukratko: Gdje svi turci tu i mali mujo !

Pa sa svih ovih auta ovde predstavljenih kad poskidaš sve gluposti što ljudi stavljaju ispašće normalni auti ,al poenta je da ih ti detalji čine anti.
05102010009.jpg

72767283.jpg

p1030587medium.jpg

p1030585medium.jpg

p1030586medium.jpg

yugobmw.jpg

yugobmw1.jpg
 
Top