anti-tuning

anti-tuning

Član
Sarajlic je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
edo_benz je napisao(la):
oni su kadeti super osim onog zadnjeg

Posebno je prvi dobar :lol:

Stvar ukusa,ali ono ja zovem unistenje auta.

edo_benz je napisao(la):
ivica je napisao(la):
ima ljepsih auta vamo na antituningu nego kod nas na forumu iskren da budem...

to je tacno,ovdje se redom pocelo postavljat ako se naljepnica stavi :icon_mad:
Naljepnica,ima vise plastike na njima nego na trabantu.





pa sta ako ima plastike,sad sto ti nevolis plasticarenje treba svi da budemo takvi,pa izvini gosp FABRIKA nisam te prepozno,,,ima osoba sa razlicitim ukusima nisu svi ko u tebe,,joj fkt na vrh mi je glave vise vas i vasih fabrika,,,pa pustite ljude neka sredjuju po svom cejfu i ukusu,,,ccc stvarno nema smisla :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:



Ako se ne mogu komentarisati auti u negativnom smislu, onda ovaj tema ne treba da postoji! I svi su onda super...
 
Početnik
nisam mislio da se nemogu komentarisati ali svi kazu samo fabrika tj plasticarenje,,priznajem da ima veoooma losih auta ali to da sve treba da bude fabrika je pogresno
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
nisam mislio da se nemogu komentarisati ali svi kazu samo fabrika tj plasticarenje,,priznajem da ima veoooma losih auta ali to da sve treba da bude fabrika je pogresno

evo nekog tvog komsije...:D koliko znam u tuning spada i prerada motora a ovaj je "pacijent" u Porsche ubacio dizela od 47KW...:D

http://www.pik.ba/artikal/246691/automobil-porsche-924-dizel-38761769458/#sta=pitanja
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
evo nekog tvog komsije...:D koliko znam u tuning spada i prerada motora a ovaj je "pacijent" u Porsche ubacio dizela od 47KW...:D

http://www.pik.ba/artikal/246691/automobil-porsche-924-dizel-38761769458/#sta=pitanja

ovo je GIGANT :lol:
 
Član
sub3r je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
evo nekog tvog komsije...:D koliko znam u tuning spada i prerada motora a ovaj je "pacijent" u Porsche ubacio dizela od 47KW...:D

http://www.pik.ba/artikal/246691/automobil-porsche-924-dizel-38761769458/#sta=pitanja

ovo je GIGANT :lol:

za PSIHIJATRIJE.... ee jos 10 000 ....:D nisu mu sve na broju bgm...:D:lol::lol::lol:
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
nisam mislio da se nemogu komentarisati ali svi kazu samo fabrika tj plasticarenje,,priznajem da ima veoooma losih auta ali to da sve treba da bude fabrika je pogresno
O ukusima se ne raspravlja,ali sto je onda antituning i lose auto?.Nesto sto je vama smjesno nekome je lijepo.S obzirom na moj ukus oni kadeti su unistenje stila.Kadet moze biti llijep spusten,lijepe felge,neki diskretni detalji ali ovo je smijesno (barem meni)
 
Član
90% onih koji ovdje postavljaju slike ne razumiju temu. kao prvo, nije tema sta se kome svidja ili ne svidja tema je ANTITUNING. znaci da bi auto bilo postavljeno prvo treba bit "neki tuning". zar se pod tuningom moze nazvati sto lik stavi naljepnicu nebitno jel ona dobra ili losa, ili nalijepi ona slova svog imena nazad. ako je to i tome slicno tuning, samim tim i anti-tuning (a takvih auta je barem pola u ovoj temi), onda stvarno ne znam...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
90% onih koji ovdje postavljaju slike ne razumiju temu. kao prvo, nije tema sta se kome svidja ili ne svidja tema je ANTITUNING. znaci da bi auto bilo postavljeno prvo treba bit "neki tuning". zar se pod tuningom moze nazvati sto lik stavi naljepnicu nebitno jel ona dobra ili losa, ili nalijepi ona slova svog imena nazad. ako je to i tome slicno tuning, samim tim i anti-tuning (a takvih auta je barem pola u ovoj temi), onda stvarno ne znam...

takodjer 90 posto ne razlikuje show car i antituning..
 
Član
i mijesa stilove...naprimjer japanski vip i slicno sa niskim isaranim kombijima sa likovima iz manga crtica ili sa onim ogromnim spojlerima i ispusnim cijevima od 3 metra....po cemu je to antituning, to je njihov stil tuninga, isto kao sto je njima recimo antituning rat style, mogu i oni reci vidi onog kretena auto mu se raspada a nabacio bbs felge od 1500 eura...

Anti tuning je masivni FAIL u svom pravcu tuninga kojeg je vlasnik izabrao...

Recimo:

1. U rat stylu da na hrdjavo i nisko auto stavi plasticni rep ili spojler

2. U german stylu da napravi nesto sto odstupa od linija auta

3. U extreme tuningu debilna kombinacija boja ili neslaganje stila branika i pragova itd

4. U clean looku da previse "zaravna" auto, recimo da ja ukinem sve steke i oznake sa Fabije, ispala bi previse clean odnosno licila bi na kadu...nije svako auto za cleana, auta koja imaju previse ravnih velikih ploha obicno glupa ispadnu u tom pravcu stila

5. I naravno za show car, da ima premalo prerada ili da su previse suptilne uz nedostatak svijezih ideja...za show car treba biti svega previse sa ukusom...

6. Sto se tice tuninga, kao originalnog, dakle tuning mtoora, ogroman fail moze biti previse snage, recimo auto srednje niske klase ( fabija, polo, ibiza, golf stariji itd ) moze biti ogroman FAIL ako ostane na prednjem pogonu a ima 500 konja, a nigdje rijeci od kocnicama, ovjesu itd...To dokazuje samo da je vlasnik seljacina koja hoce da se puse da ima na izvoz konja a ustvari nema znanja da napravi balansirano auto, dakle ono koje mozes bez bojazni tjerati do zadnjih granica a da ce opet ostati poslusan i siguran...naravno u ovo ne upadaju auta pravljena za street race jer je to posebna prica i klasa...

Ima toga tu jos...
 
Član
Evo mozda sam malo fulo, ali i ovo je zanimljiv tuning!
funny-car-image08.jpg

:lol::lol::lol:
 
Član
Ali onaj zuti-narandzasti(sto li je vec kadjo je vrh vrhova)umirao sam od smijeha.Pa ko bi iz onoga izasao od sramote.:lol:
Izgleda kao losa igracka kupljena u Robotu.:)
Naravno,nesto u tom stilu redovito uzima pehare za styling na streetraceovima na ovim prostorima.
 
Top