Alufelgen Polieren von Puki

Alufelgen Polieren von Puki

Član
Puki preimenuj ovo ispod nika u "wheels doctor" jer stvarno to i jesi. Svaka ti cast, kapa dole ;)
PS. da felge mogu pricati, to bi ovako izgledalo: "juce sam bila prvi put kod Pukija i cik pogodi sta mi je uradio...." :lol:
 
Početnik
ervin_86 je napisao(la):
Puki preimenuj ovo ispod nika u "wheels doctor" jer stvarno to i jesi. Svaka ti cast, kapa dole ;)
PS. da felge mogu pricati, to bi ovako izgledalo: "juce sam bila prvi put kod Pukija i cik pogodi sta mi je uradio...." :lol:

Uzeo im nevinost :D
 
Član
ervin_86 je napisao(la):
Puki preimenuj ovo ispod nika u "wheels doctor" jer stvarno to i jesi. Svaka ti cast, kapa dole ;)
PS. da felge mogu pricati, to bi ovako izgledalo: "juce sam bila prvi put kod Pukija i cik pogodi sta mi je uradio...." :lol:

hvala druze ;)
a za ovo wheels doctor...to jedino admini mogu ;)
"juce sam bila...." :lol::lol:

Sarajlic je napisao(la):
ervin_86 je napisao(la):
Puki preimenuj ovo ispod nika u "wheels doctor" jer stvarno to i jesi. Svaka ti cast, kapa dole ;)
PS. da felge mogu pricati, to bi ovako izgledalo: "juce sam bila prvi put kod Pukija i cik pogodi sta mi je uradio...." :lol:

Uzeo im nevinost :D

i to dva puta :lol:
 
Član
Super radovi druze, evo pogledah sad sve, to je vrh nema dalje. svaka cast.
Zasluzio si kamion pun pive. ;);)
koliko bi bilo komp poliranje ovih

16-ke, 7,5J et 37. pozZ
 
Član
men007 je napisao(la):
Super radovi druze, evo pogledah sad sve, to je vrh nema dalje. svaka cast.
Zasluzio si kamion pun pive. ;);)
koliko bi bilo komp poliranje ovih

16-ke, 7,5J et 37. pozZ

to, to napokon da neko kaze nesto konkretno..piva je zakon :cool::cool::cool:

a sto se ice tvojih felgica...odgovorio sam ti u inbox ;)
 
Član
DSCF2825.jpg


puki drug meni danas bilo dosadno malo pa frendu poceo sredjivati njegove remotec 15'' nije on htio finirati to pa su ostala ostecenja na falcu jer svejedno drift vozi sa kockom. Ali evo valja li ovaj rezultat za par sati zajebancije jos mi ostalo sutra sa 3 krede odraditi i ofarbati srce..

i da slikano je sugavim telefonom
 
Top