alu felge 16-ke na Astri f ???

alu felge 16-ke na Astri f ???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
trenutno su mi na astri 14-ke felge sa zimskim gumama,auto se extra ponasa.stavio sam da probam alu 16-ke sa gumama 195/50/16 i sve mi nekako drugacije.razumijem da je to zbog velicine felge-gume,ali me zanima da li to moze da mi prouzrokuje neke probleme,naravno osim vece potrosnje?Da li moze imati loseg uticaja i koliko na servo pumpu.letvu volana,lezajeve i ostale dijelove?postoji li veca mogucnost da nesto zastopa ili pukne pri vecoj brzini?da li da ostavim 16-ke ili da uzmem 15-ke?hvala...
 
Član
stavi 16ke koliko ih ljudi ovdje na slicnim autima ima nebi ni ti trebao imati problema
 
Član
error je imao 17 ke na astri f..i nikakvih problema...16 taman...imas i komfort , i izgled...A nesmeta puno sigurno..
 
Član
Sada su mi 225/45/17 otraga a naprijed 215/40/17 i nemam problema, j*iga udobnost jest losija i potrosnja veca,al sve to ima svoje... Na 16kama mi je inace stalno i bila, do duse kod mene je GSI- i on ima podesen ovjes nesto drugacije nego klasicna, jer u mene tvornicki dodu 15ke, tak da 16ka nije nikakva razlika, a 17ka vec malo jest... No u svakom slucaju nije njoj puno 16ka mozes slobodno ici na 205/45/16 to mi je najklutrunija dimenzija za nju.... Sto se tice udesa otpadanja i slicno, nema ti se sta desiti jarane, ne odvces sarafe ako stavljas vece fele, lezajevi, kulge,krajnice su vise izlozene trosenju nego na 14kama ,a servo pumpa gura bez problema, njoj ne predstavlja problem...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top