Alfa SUV model

Alfa SUV model

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
alfa%20kamal%201.jpg


Mada je, bar što se tiče Alfa Romea, pažnja automobilske javnosti trenutno usmerena pre svega na naslednika modela 147 (nazvan Giulietta), pažnju privlače i ove slike Alfinog SUV-a, koji izgleda kao neka serijska verzija koncepta Kamal sa ženevskog Salona automobila 2003. godine.

Međutim, sem fotografija, drugih detalja za sada nažalost nema.

alfa%20kamal%2011.jpg
alfa%20kamal%20111.jpg


izvor
 
Član
neka interesantna kombinacija alfe 147, alfe MITO, novog Brava i Fiat Grande Punta:icon_eek:

ME LIKE IT:D
 
Član
Frenkie-3B je napisao(la):
nakaradno :icon_mad:

Daj ne zaebaji... malo farovi jedino ne prate liniju... zadnji kraj dobar... sve u svemu dobar autić... puno ljepši od ovih vw autića suv izvedbe...
 
Član
Ja se stvarno izvinjavam, ali meni nije nesto, jednostavno promasaj...podseca me na onaj porsheov suv, mesavina alfinih modela...neznam, meni se licno ne svidja :icon_sad:
 
Član
S boka podsjeca na Cayene, naprijed farovi od Grande Punto...no sasvim lijepo izgleda...cudno:D
 
Inace sam lud za Alfama, medjutim ljubitelj SUV-ova nisam, mislim da Alfa ovako pomalo gubi svoju car, tj. ono svoje ''Cuore Sportivo''. Takodjer ovo izgleda vrlo nakaradno sa Grande Punto farovima i AR147 stopovima.
 
Član
jedino zadnji kraj valja,prednji mi je bas bezveze,,,,sa strane tipicna 147,samo malo visa,,,ne znam koliko jos planiraju da stavljaju ove odvratne fele na svoja vozila,,,bas su bezveze:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top