Alfa Romeo 147 JTD Distinctive

Alfa Romeo 147 JTD Distinctive

Član
milanelo je napisao(la):
cini ti se, doci cu ti do mostara pa ces vidjeti da je plavi stojadin brzi :D
pa volio bih da navratis svakako;)
cini mi se da je tvoj stojadin malo nacipan, da nije bili bi tu negdje. Ali sto je bitnije, meni je zadovoljstvo kad me alfa opere,stoga bujrum:cool:
 
Član
dumpors je napisao(la):
iskreno danas sam je propuhao,nakon 20-ak dana peglanja. Imao sam neku vibraciju nepoznatog porijekla pa sam je pazio i cekao pregled kod mehanicara. Juce je vibracija nestala sama od sebe, a danas je isla u blokadu nekoliko puta, nista nije otpalo, sve u najboljem redu.:cool:

hebo takvu alfu na kojoj nista ne lupka ili nema nekvih zvukova tu se sprema onda nesto gadno :lol:
 
Član
reno je napisao(la):
dumpors je napisao(la):
iskreno danas sam je propuhao,nakon 20-ak dana peglanja. Imao sam neku vibraciju nepoznatog porijekla pa sam je pazio i cekao pregled kod mehanicara. Juce je vibracija nestala sama od sebe, a danas je isla u blokadu nekoliko puta, nista nije otpalo, sve u najboljem redu.:cool:

hebo takvu alfu na kojoj nista ne lupka ili nema nekvih zvukova tu se sprema onda nesto gadno :lol:
:lol::lol: pod ovim sve u najboljem redu nisam obuhvatio sto mi je pocela vjerovatno donja lafeta pomalo skripati, i jos pozadi neki od selena pomalo lupka.
Samo sto to ne racunam u kvarove, predje lagano u naviku :cool:
 
Član
Nije to opasno glavno da nista ne otpada;) u ovo se ne racuna guma komadi njih smiju da otpadaju.
 
Član
Pokusao sam malo obnoviti plastike, vidjecemo do kad ce trajati:icon_rolleyes:

250120121122.jpg


250120121123x.jpg


250120121125x.jpg


 
Ja dobrog vremena u Mostaru, ovdje upekao minus :icon_mad:

super to izgleda, ako ne bude drzalo kupi Sonax sto su ti rekli i bice extra crno ;)
 
Član
milanelo je napisao(la):
Ja dobrog vremena u Mostaru, ovdje upekao minus :icon_mad:

super to izgleda, ako ne bude drzalo kupi Sonax sto su ti rekli i bice extra crno ;)

Jos kikiriki drzi,bice i sonax ako ga nadjem. A sunca ima za izvoz,cak je i meni nevjerovatno kakvo je vrijeme,juce bilo jos ljepse,danas malo hladnije ali nedovoljno da me sprijeci da oko auta cackam.:icon_biggrin:
 
Top