Alarm jedno pitanje

Alarm jedno pitanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Imam jedan.....nije problem ali moze da bude.
Evo sta je u pitanju.
Imam alarm Vizion ili Vision mrsko mi silaziti dole da vidim koji je tacno kisa jbg. koji sam stavio prije pet godina. S njim i otkljucavam auto. Uz njega sam dobio dva privjeska. Nekad davno sam koristio jedan, onda kad sam vidio da je malo oslabio uzeo sam drugi.
Obadva su radila. Ali neki dan isto uzmem onaj rezervni da vidim radili(idem na put pa hajde da ponesem i njega) i nista ni mjau dok drugi fercera. Nije mi jasno ajd zamijenim bateriju stavim novu i nista. Indikator radi ali nista se nedesava.
Sad pitam nekog ko se razumije, ako je crko kako jbg nisam ga dirao godinama a jos indikator svijetli???
Imali nacina to provjeriti i kako?
I ako je crkao da li ima neko ko bi napravio duplikat privjeska nedaj boze da ovaj izgubim negdje u putu, to bi bilo ludilo:lol:
 
Mozda ti je taj drugi sa slabom baterijom ispao pa se "poremetio". Mislim da bi ga trebao samo reprogramirati, odredjenom kombinacijom tipki na tom daljinskom, i to mora stojati u upustvu ako ga imas kod sebe ;)
 
Član
Nemam upustvo jbg. Boga pitaj gdje sam ga zijanio:icon_question:
Moze biti da se moze reprogramirati al znaj kako :icon_rolleyes:
 
Član
Rijesio problem danas, otisao sam do momka koji mi je instalirao alarm i zeder nekad davno.
Momak sjeo u kola, gasio i palio kontakt nekoliko puta, pritisnuo jedan daljinac pa drugi i to je to fercera.:cool:
Tako rijesi to.
Moze lock:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top