Ajmo brzo mi treba odgovor.

Ajmo brzo mi treba odgovor.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Trebal vozacka tacnije A kategodija za skuter od 125 kubika? Ako treba, ko zna u tz kolko se krece polaganje iste, ja imam C polozeno, znaci testove vise ne polazem samo znaci poligon i to je to .... ajmo brzo mi treba odgovor ....

HVALAAAA!!!
 
Član
treba za sve preko 50cc. a kolko je za A kategoriju vozacka, to ti nebi znao reci. najbolje ti je ako imas koga u nekoj autoskoli. a ak nemas, nazovi par autoskola pa se raspitaj...
 
Član
oko 200KM je bilo prosle godine! Sad ne znam da li je novim zakonom sta promjenjeno!
 
Putovanja.ba
Administrator
Mislim da za sve cak treba vozacka, znam da su ljetos skidali raju i kazne naplacivali i na 50 ccm.

Koliko ja znam, jer me to bas i ne zanima puno :icon_biggrin:
 
Član
treba ti vozacka za sve preko 50 ccm...ja imam polozeno za taj do 50 ccm i imam potvrdu, a raspitivao sam se za vece masine i rekli su mi da moram ponovo polagati da bi dobio vozacku...za cijenu neznam tamo, kod mene je drug skoro polozio za 125 ccm i platio 180 KM!!!
 
Član
Koliko ja znam za skutere od 50ccm treba vozacka dozvola,a za sve ispod ne treba...Zato je vecina mali skutera 49ccm ,a ne 50...Sto znaci da ti je za 125ccm obavezna vozacka...
 
Treba ti vozacka, polazes za A kategoriju, ja isto sada na proljece moram polagati za A. A ja mislim da ti testovi nece vaziti, jer testovi vaze godinu dana od roka polaganja, e jedino ako je proslo manje od godine kako si polagao testove pa uspijes, ako je proslo vise, mislim da ces morati ponovo polagati testove, tako sam barem ja cuo!!
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
treba ti vozacka za 125ccm,prijavi se u proljece sa sanelom :)

aaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahahahahahahhhahhahahahahha :cool::cool::cool::cool:

ludjak si sestre mi ....

almir_gr je napisao(la):
Treba ti vozacka, polazes za A kategoriju, ja isto sada na proljece moram polagati za A. A ja mislim da ti testovi nece vaziti, jer testovi vaze godinu dana od roka polaganja, e jedino ako je proslo manje od godine kako si polagao testove pa uspijes, ako je proslo vise, mislim da ces morati ponovo polagati testove, tako sam barem ja cuo!!

ja kako znam prije je bilo polozis C i vise NIKAD ne polazes znakove jer ja se vodim kao profesionalni vozac ahahahahahahahahahhh .... tak da oko 180 markica za polaganje i to je sve sto ce dobit od mene .... a s obzirom da mi casovi voznje bas i netrebaju mozda me izadje i jeftinije .... BTW razlog zbog kog me ovo zanima je zato sto sam dobio ponudu NOV skuter 125ccm regovan na moje ima za pazite dobro: pojacalo, kablove, woofer i kutiju .... koja bi budala takvo nesto odbila :cool::cool::cool: ....
 
Član
ne znam za nova nek apravila ali znam kad sam ja polagao i kad mi rodjak polagao da niej trebalo do 49ccm, i da nisi morao testove opet polagat ako imas polozeno za osobno auto ili nesto slicno...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top