age of empires online

age of empires online

Član
Hteo sam da skinem drugi deo ove igre i naletim na ovu age of empires online odgledao nekoliko videa i svidelamise,skidao sam nesto i neradi ako mozete da mi date link gde skinuti kako se ulogovati pa da igramo ??;)
 
hidraulic, mislim da covjek ne misli na obicni AOE, nego ima posebna igrica tako se zove aoe online... igra se preko neta kao oni tenkici i slicno...

http://ageofempiresonline.com/en/install#step1

evo ja prego ovog instaliram pa cu vidjeti, skidaju se neki patchevi, potrajace.... pa cu ti javiti valja ili ne valja....
 
Član
Da mislim na igricu koja se igra samo online._Leta_AvantGarde_ i ja sam probao isto sa te adrese i kad dodje do pecheva tu stane
 
Član
Uspeo sam a skinem igricu kad dodje do pecheva samo pustis da zavrsi,registrovao sam se na xbox ali nemogu da nedjem cd key ako mozete nekako da mi nadjete cd key ili pomognete
 
Član
joj meni trazi gde si isao kako si instal

ajde mi napisi tvoj windovs live id i pasword pa ti sebi napravi drugi kad ti netrazi cd key
 
E jbg, to mi je stari live nalog koristim ga za mnoge stvari, mislim tu email adresu... ne mogu ti dati, a ne znam sta si ti radio, ja sam se samo ulogovao sa starim live nalogom, i usao.... Nigdje nikakav cd key mi nije trazio, procackaj malo po netu, vjerovatno ima resenje.....
 
Član
http://ageofempiresonline.com/en/ play free now i pojavi mise neka greska odakle bi mogao da skinem isto to
 
Stevdzo budi malo precizniji kakva greska....? Ja jedino sto sma uradio je da sam prebacio svoj profil na D disk jer kad je poce da skida patcheve direktno mi isli na C disk gde mi je sistem, tako da sam prebacio na D i morao tamo u registriju podesiti, ali to sam ja uradio zbog sebe da cuvam memoriju za sistem, ostalo sve kao sto je tamo napisano na onom linku sto sam postavio, i nikakvih problema nisam imao...
 

OmO

Član
Meni trazi onaj cd key, probat cu i ja reinstalirati.

EDIT: Uradio reinstall i opet mi trazi key :icon_rolleyes:
 
Top