AC Schnitzer BMW 335d

AC Schnitzer BMW 335d

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MTR

Član
Oficijelni "legalni" najbrzi dizel na svijetu BMW 335d sa 288.7 km/h .

Zajedno sa njim je i BMW Z4 sdrive 35i. koji je danas uspio nagurati 303.1 km/h.
Sve je organizirao CONTINENTAL AG i AUTO BILD na stazi Nardo u Italiji kako bi se promovirao kvalitetan i siguran tuning

8e20ec0908c9a36b6490cb255b575995.jpg

918c86cf98a7562d0fca232bd16b4eae.jpg

d1885ea738cc3d2e27a771f1e40ece8e.jpg

aa15421bf1ddd0a281c3798ba6fddf2f.jpg

0af59fdd156f07ab48ef8dfddab666ab.jpg
 
Svaki kojeg ACS uradi je prelijep :icon_smile: Mislim da ni izričiti ljubitelji benzinaca ne bi imali ništa protiv jednog ovakvog dizela :D
 
Astra je napisao(la):
prije bi uzeo ovog dizela nego m3 to je def.. Strasan motor!!

Ma ja štednja na prvom mjestu :D
Koji si ti biser, trebalo bi za tebe posebnu temu otvoriti samo kad bi neko zapisivao negdje te komentare :lol:
 
Član
ne osporavam ja M3, ali ja bi licno uzeo 335, svako ima svoje, radije cu uzivat u 600Nm nego u bilo kojem benzincu... :D A ti djavolice malo si isfrustrirana, nisam ti ja kriv sto vozis nereg. auto, skupi malo para reg auto pa mi se obrati..
 

MTR

Član
Astra je napisao(la):
ne osporavam ja M3, ali ja bi licno uzeo 335, svako ima svoje, radije cu uzivat u 600Nm nego u bilo kojem benzincu... :D A ti djavolice malo si isfrustrirana, nisam ti ja kriv sto vozis nereg. auto, skupi malo para reg auto pa mi se obrati..

koji si ti papan
 
Član
Ovo je masina :123:, auto mojih snova samo steta sto ga nema sa manual mjenjacem.

Sad sta meni nije jasno jedna ovakva poznata tuning kuca dize ovog bmw sa standardnih 286ps na 310ps to je samo 24 ps , a mjenjan je i izduv i pitaj boga sta jos a mi da dobijemo sa obicnim chipom 30-40 ps :icon_question:..
 
Astra je napisao(la):
ne osporavam ja M3, ali ja bi licno uzeo 335, svako ima svoje, radije cu uzivat u 600Nm nego u bilo kojem benzincu... :D A ti djavolice malo si isfrustrirana, nisam ti ja kriv sto vozis nereg. auto, skupi malo para reg auto pa mi se obrati..
Tvojim glupim komentarima?Ni najmanje srećo, imam se čemu nasmijat dobro kad ih pročitam :D ne vidim tu nikakvu furstraciju :icon_question: Edukuj se malo bilo bi ti pametnije nego da valjaš gluposti kao što to redovito radiš ;) A to što ja NEĆU (naglašavam da neću a ne ne mogu) da registrujem auto nije tvoj nego moj problem a još manje tematika koja bi imala bilo kakve veze sa ovim ljepotanom na slikama :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top