'85 BMW E30 320i - Komentari projekta

'85 BMW E30 320i - Komentari projekta

Član
RE: '85 BMW E30 320i

Ekstra autu do nek idan imao je mo jdrug jednu ista boja kao ovaj samo je bio 318i 87.prelazna godina ;)
ekstra auto malo mu gasa odma izbaciva zadnji kraj :icon_smile:
I ovaj je bio ekstra 200000km preso prva ruka bio..cudo auto..nek je sa srecom.:icon_smile:
 
Član
RE: '85 BMW E30 320i

Oprati dobro i vozi misko...
A ja kako sam skontao auto je stock FULL:icon_question:
 
RE: '85 BMW E30 320i

Davor_ je napisao(la):
Oprati dobro i vozi misko...
A ja kako sam skontao auto je stock FULL:icon_question:

sve fabricko...samo je unutrasnjost losa jer je dugo stojo a spusteno staklo cent bilo pa nakislo...al digo sam tepih i nekim cudom nema sekunde hrdje...
 
Član
RE: '85 BMW E30 320i

dobra kocka pravo
na toj jednoj slici,tapacirung se odvojio?to ti je manje-vise kod svake kocke tako,puikla kopca
vidim ima BC:cool:
 
Legend
RE: '85 BMW E30 320i

fakat si sretan,limarija na autu je super s obzirom koliko dugo lezi ,bas me interesira kako izgleda opran/poliran ;)
 
Član
RE: '85 BMW E30 320i

vec sam gledao slike ali morao sam ponovo, svako od nas je ostao ovakav:icon_eek:
kada pogledas koliko je lezao i da je ostao u ovom stanju, bas za pohvale, brzo ces ti njega dotjerati u suru, bit ce to odlican auto:icon_smile:
 
Administrator
RE: '85 BMW E30 320i

bas neki dan sam ti sa starim pricao o ovome, i rece mi sta imas u planu :) veoma rijetko, a sikara ga je dobro odrzala:lol:

daj nam sto prije slike radova;)
 
Član
RE: '85 BMW E30 320i

jaooo miline
kako bi ja ovo volio oprat i ocistit
c,c,c

ajd daj meni ja cu to pocistit i oprat pa ti vratim
:icon_smile:

auto super stanje extra
nek ti je sa srecom slikaj nam sto vise slike
ma kad krpu pomaknes uslikaj sto detaljnije




pozz i nek je sa srecom ;)
 
Član
RE: '85 BMW E30 320i

Svaka cast brate na autu kako je ostao ocuvan toliko godina pod tim nemogu da vjerujem.....
Odlicna kolica.....:123:
 
Top